Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ: Morava se pošklebuje Čechám. Jak bude následující dny?

Na jaké počasí se můžeme těšit tento týden?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Po velkých tropech se Česká republika trochu zchladila bouřkami a teploty klesly až o 10 stupňů. A všechny teď zajímá, jak dlouho bude zima a kdy se k nám vrátí slunečné počasí. Budeme se brzy zase koupat v bazénech?

Pokud jste se těšili zase na tropy, tak vás zklameme. Dnes odpoledne by sice už konečně mělo přestat pršet a také obloha se vyjasní, ale následující dny s letním počasím rozhodně nepočítejte. Teploty se dnes budou pohybovat mezi 19 a 23 stupni. Slunečného počasí bychom se měli dočkat až ve středu.

V úterý by mělo být polojasno až oblačno a občas zaprší. Bude ale tepleji než dnes, teploty se totiž budou pohybovat mezi 22 a 26 stupni. Noční teploty dosáhnou maximálně 15 stupňů. Nezapomeňte si tedy s sebou vzít deštníky nebo pláštěnky.

Ve středu bude jasno až polojasno, během dne v Čechách zabouří a zaprší. Na Moravě ale budou mít krásně a užijí si slunečný den. Přeháňky očekávejte jen ojediněle. Teploty se budou pohybovat mezi 25 a 29 stupni. Na západě tedy budeme potřebovat deštníky, ale na Moravě a ve Slezsku se zase pomalu můžete jít zchladit k vodě.

Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo. Místy nám zaprší nebo zabouří, v noci ale už bude o něco tepleji. Teploty vyšplhají až na 18 stupňů a přes den bude až 25 stupňů. Na Moravě a ve Slezsku dokonce 29 stupňů. Takže to vypadá, že léto už je zase konečně zpět.

V pátek očekávejte polojasno až oblačno. Občas sice může trochu zapršet, ale bouřky by se nám měly vyhnout. Teploty se budou pohybovat mezi 23 a 27 stupni. V noci bude maximálně 17 stupňů. Teploty ale samozřejmě můžou kolísat.

O víkendu se můžeme těšit na slunečné počasí. Konečně vyrazíme k vodě a budeme se cítit zase jako v létě. Sice se občas může objevit přeháňka, ale v sobotu i neděli teploty vyšplhají na krásných 29 stupňů.

Související články

Další články