Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ DO KONCE ČERVENCE: Čekají nás tropy, nebo se budeme neustále schovávat pod deštníky?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Počasí je jako na houpačce. Jednou je příšerné vedro a teploty šplhají nad 30 stupňů, pak se zase ochladí a jsme rádi, že je aspoň 20 stupňů. A tak určitě každého zajímá, jaké počasí bude do konce tohoto měsíce. Na co se můžeme těšit?

Pro všechny milovníky horkých letních dnů tady máme dobrou zprávu. V druhé polovině července se oteplí. Tropy ale nečekejte, teploty budou průměrné a budou se pohybovat kolem 26 stupňů. Počasí bude příjemné jak na výlety, tak na opalování u vody Neměly by nás trápit ani vydatné bouřky.

Na konci července ale můžeme čekat déšť a ochlazení. Začátek srpna bude teplotně velmi podprůměrný a budou nás trápit bouřky a déšť Pokud si plánujete dovolenou, měli byste ji stihnout ještě na konci července.

Během zítřka by měly teploty vyšplhat až na 28 stupňů a ve čtvrtek budou atakovat tropickou třicítku Víkend bude polojasný s ojedinělými přeháňkami či bouřkami. Teploty vyšplhají na 27 až 31 stupňů, v neděli se ochladí na 22 až 26 stupňů. Takže léto nás zdaleka neopouští.

Související články

Další články