Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Předpověď na víkend: Sluníčka se nedočkáme, bude to jako na horské dráze

Obloha bude v týdnu spíše zatažená.
Zdroj: pixabay
Počasí

Po bouřlivém týdnu očekávají meteorologové i vlhčí víkend. Přestože nebude nijak chladno, bude převážně polojasno a i nadále se místy vyskytnou bouřky. Počasí u nás také bude ovlivňovat nevýrazná oblast vyššího tlaku vzduchu, která se k nám rozšíří od jihozápadu a bude postupně slábnout. 

Pátek

Oblačno až zataženo, v Čechách čekáme na většině území déšť nebo přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku bude až polojasno, přičemž místy dojde i na srážky, ojediněle bouřky. Ráno se mohou objevit mlhy. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 18 až 14 °C, na severozápadě až 12 °C. Nejvyšší denní teploty dosáhnou rozmezí 19 až 23 °C, na jihovýchodě až 26 °C, v 1000 metrech na horách kolem 15 °C. Vát bude mírný západní až severozápadní vítr 2 až 5 m/s.

Sobota

První den víkendu bude polojasno až oblačno, ojediněle, během dne místy přeháňky. Někde dojde i na bouřky. Ráno se ojediněle vyskytnou mlhy. Nejnižší noční teploty očekáváme mezi 16 až 12 °C, na severozápadě a severu až 10 °C. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 22 až 26 °C. Vát bude slabý proměnlivý nebo severní vítr 1 až 4 m/s.

Neděle

Na závěr víkendu bude převážně polojasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky. Nejnižší noční teploty klesnou na 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty pak vystoupají na 25 až 29 °C. Očekáváme slabý proměnlivý nebo východní vítr 1 až 4 m/s.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy