Předpověď na pondělí: Jasno až polojasno. V noci a ráno na jihozápadě a západě Čech až oblačno a ojediněle přeháňky nebo bouřky. Během dne i jinde až oblačno a místy přeháňky nebo i bouřky, zejména v jihozápadní polovině území. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, v 1000 m na horách kolem 20 °C.

Předpověď na úterý: Jasno až polojasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Na severovýchodě a východě oblačno, přechodně až zataženo a srážky četnější. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C.

Předpověď na středu: Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Na severovýchodě a východě až zataženo a srážky četnější. K večeru od západu ubývání srážek. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C, na severovýchodě a východě kolem 22 °C.

Předpověď na čtvrtek: Skoro jasno až polojasno. Na severovýchodě a východě oblačno až zataženo a místy občasný déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Večer ubývání srážek a částečně i oblačnosti. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, na severovýchodě a východě kolem 23 °C.

Předpověď na pátek: Jasno až polojasno, na severovýchodě a východě při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 26 až 30 °C, na severovýchodě a východě kolem 24 °C. Slabý severovýchodní nebo východní vítr 1 až 4 m/s.