Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Předpověď na týden: Léto je konečně tady! Užijete si nejen koupání, ale také příjemné teplé večery!

Počasí tento týden bude parádní. Od bazénu vůbec neodcházejte.
Nad střední Evropou se bude nadále udržovat nevýrazné tlakové pole. Od úterý do čtvrtka bude severovýchod a východ území ovlivňovat tlaková níže se středem nad východní Evropou.

Předpověď na pondělí: Jasno až polojasno. V noci a ráno na jihozápadě a západě Čech až oblačno a ojediněle přeháňky nebo bouřky. Během dne i jinde až oblačno a místy přeháňky nebo i bouřky, zejména v jihozápadní polovině území. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, v 1000 m na horách kolem 20 °C.

Předpověď na úterý: Jasno až polojasno, při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Na severovýchodě a východě oblačno, přechodně až zataženo a srážky četnější. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C.

Předpověď na středu: Polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Na severovýchodě a východě až zataženo a srážky četnější. K večeru od západu ubývání srážek. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C, na severovýchodě a východě kolem 22 °C.

Předpověď na čtvrtek: Skoro jasno až polojasno. Na severovýchodě a východě oblačno až zataženo a místy občasný déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Večer ubývání srážek a částečně i oblačnosti. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 25 až 29 °C, na severovýchodě a východě kolem 23 °C.

Předpověď na pátek: Jasno až polojasno, na severovýchodě a východě při zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 26 až 30 °C, na severovýchodě a východě kolem 24 °C. Slabý severovýchodní nebo východní vítr 1 až 4 m/s.

Mohlo by vás zajímat

Další články