Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Předpověď na týden: Svatý Martin přiveze sníh a teploty spadnou pod nulu

Předpověď počasí: Užijeme si klasické listopadové teploty
Zdroj: Pixabay
počasí

Na žádné výrazné ochlazení v nížinách to v nejbližším týdnu nevypadá, nicméně po ránu spadnou teploty pod nulu a bude sněžit. Odpolední teploty budou při zmenšené oblačnosti i nadále atakovat až 10 °C. I nadále si budeme „užívat“ klasické listopadové teploty, po ránu při malé oblačnosti sklouznou lehce pod bod mrazu. Sněžit bude pouze přechodně na vrcholcích hor.

V pondělí bude místy zataženo nízkou oblačností a mlhavo, místy polojasno. Na horách až oblačno a místy slabé přeháňky, na vrcholcích hor smíšené nebo sněhové. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 4 až 0 °C. Odpolední teploty se nejčastěji zastaví od 6 do 10 °C.

V úterý bude oblačno, během dne až polojasno, ojediněle přeháňky, na horách sněhové. Po ránu místy mlhy nebo nízká oblačnost. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 4 až 0 °C, při polojasnu -2 °C. Odpolední teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Středa se obejde beze srážek – bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Během dne místy polojasno nebo skoro jasno. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 1 až -3 °C. Odpolední teploty vystoupí na 7 až 11 °C, při mlze kolem 5 °C.

Na sv. Martina - ve čtvrtek bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Během dne místy polojasno. Až později odpoledne očekáváme od severozápadu přibývání oblačnosti, místy přeháňky, na hřebenech hor i smíšené. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 1 až -3 °C. Odpolední teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

V pátek bude oblačno, ojediněle přeháňky, na horách sněhové nebo smíšené. Po ránu místy mlhy a nízká oblačnost. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 4 až 0 °C. Odpolední teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Předpověď na víkend

Během víkendu budeme skloňovat inverzi a dny budou psát podobný scénář.

V sobotu bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Během dne místy polojasno nebo skoro jasno. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 1 až -3 °C. Odpolední teploty vystoupí na 6 až 10 °C, při mlze chladněji.

V neděli bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo. Během dne místy polojasno nebo skoro jasno. Ranní teploty se budou pohybovat mezi 1 až -3 °C. Odpolední teploty vystoupí na 6 až 10 °C, při mlze chladněji.


Související články

Další články