Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Předpověď na prodloužený víkend: Teploty budou letní, ale přiženou se i bouřky!

Zdroj: profimedia.cz
Během prodlouženého víkendu bude svítit sluníčko a teploty budou vesměs letní, podle meteorologů ale mohou kolísat. Tropické dny přinesou také přeháňky a bouřky. Podívejte se na předpověď, ať vás nic nezaskočí.

Dnes

V ranních a dopoledních hodinách skoro jasno až polojasno, postupně ale bude od jihozápadu přibývat oblačnosti. Odpoledne a večer se místy vysknout přeháňky a bouřky. Denní teploty se budou pohybovat mezi 28 až 32 stupni.

Pátek

Méně sluníčka a více oblačnosti, tak bude vypadat počasí v pátek. Na jih a východ republiky se přiženou přeháňky, které mohou místy doprovodit i bouřky. Ty se naopak vyhnout severozápadu Čech. Teploty klesnou na 23 až 28 stupňů.

Sobota

V sobotu už by podle meteorologů pršet nemělo, bude jasno až polojasno. Rtuť teploměru se bude pohybovat mezi 23 až 27 stupni. Povane mírný severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Neděle

Na severovýchodě se ojediněle vyskytnou přeháňky, jinak jasno až polojasno. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C. Foukat bude mírný severozápadní vítr 3 až 7 m/s.

Související články

Další články