Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Předpověď meteorologů: TROPICKÁ VEDRA jsou u konce, přichází ochlazení

Zdroj: unsplash.com
Počasí
Pravé léto už odstartovalo a s ním i ohromné tropy. Na sluníčku je téměř k nevydržení, a proto všichni zoufale čekáme, kdy zase teploty spadnou trošku níž. Kdy se tedy podle meteorologů ochladí?

O víkendu nám začaly tropy, a proto se všichni ptají, kdy tahle úděsná vedra skončí a venku se alespoň trochu ochladí. Podle předpovědi meteorologů se můžeme těšit na mírné ochlazení ve čtvrtek.

Ve středu budou stále tropy, ale na čtvrtek Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) slibuje jasno až polojasno. Během dne od západu na frontě oblačno až zataženo s přeháňkami, místy můžeme očekávat i bouřky, výjimečně pak silné bouřky. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C.

V pátek podle předpovědi ČHMÚ bude oblačno až polojasno a ojediněle přeháňky. Na východě bude zpočátku až zataženo, místy déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C, na západě až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 22 až 26 °C. V sobotu budou teploty podobné. Mělo by být jasno až polojasno, přechodně oblačno. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 20 až 24 °C, na východě až 27 °C

V neděli pak bude skoro jasno až polojasno, při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo i bouřky. Nejnižší noční teploty 13 až 9 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C.

Související články

Další články