Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Předpověď meteorologů: O víkendu přijde jaro, 20 °C ale v pondělí vystřídá SNÍH!

počasí
Už během čtvrtka by se měly teploty v Česku pohybovat okolo 15 °C, o víkendu k nám ale konečně dorazí skutečné jaro! Sobota i neděle budou ideálními dny k procházkám a venkovním aktivitám, na které jsme v posledních týdnech nemohli ani pomýšlet. Jarní teploty ale moc dlouho nevydrží, v pondělí se dokonce může vrátit i sníh.

Ve čtvrtek bude jasno až polojasno, zpočátku v severní polovině území, postupně jen na severu a severovýchodě oblačno až skoro zataženo. Nejnižší noční teploty –1 až –5 °C, při zvětšené oblačnosti, zejména na severu a severovýchodě kolem +1 °C. Nejvyšší denní teploty 11 až 15 °C, v 1000 metrech na horách kolem 8 °C. Čtvrteční počasí je jen předzvěstí nádherného víkendu.

pátek by mělo být Jasno až polojasno, na severu a severovýchodě až oblačno. Nejnižší noční teploty +4 až 0 °C, na jihu až –2 °C. Nejvyšší denní teploty 14 až 18 °C.

sobotu bude Jasno až polojasno, ráno ojediněle mlhy. Večer v severozápadní polovině území přibývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty 15 až 19 °C. Už v neděli však nejvyšší denní teploty mírně poklesnou. Bude oblačno až zataženo, na jihovýchodě zpočátku polojasno. Od severozápadu místy přeháňky, večer na severu v polohách nad 1000 metrů sněhové. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C. Nejvyšší denní teploty 9 až 13 °C, na jihovýchodě až 15 °C.

pondělí pak meteorologové očekávají další ochlazení, které budou doprovázet přeháňky. Bude oblačno až zataženo, místy občasný déšť nebo přeháňky. Zpočátku nad 1000 metrů, postupně nad 500 metrů srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty 5 až 1 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články