Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Předpověď meteorologů: Jaro nebude, zase budeme MRZNOUT, o víkendu přijde i SNÍH

Předpověď meteorologů: Jaro nebude, zase budeme MRZNOUT, o víkendu přijde i SNÍH
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Předpověď meteorologů
Je to jako na houpačce. Počasí si s námi v posledních dnech pěkně zahrává a ne jinak tomu bude i o víkendu. Po pěkném čtvrtku, kdy by teploty šplhaly až ke 20 °C, se opět ochladí. A to hodně. Předpověď meteorologů říká, že teploty přes den klesnou pod 10 °C. V noci dokonce i pod nulu. Bude hodně pršet, foukat studený vítr a na horách napadne čerstvý sníh. budoucích dnech. Zatímco za sebou máme jeden z nejteplejších 28. únorů v historii, na začátku března se opět ochladí a může dokonce i zasněžit.

I když ve čtvrtek se podle předpovědi meteorologů teploty pohybovaly dvacítky, o víkendu má přijít výrazné ochlazení. Ve vyšších polohách bude znovu padat čerstvý sníh.

Citelné ochlazení můžeme podle ČHMÚ čekat už v pátek. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C, na Moravě a ve Slezsku místy 14 °C. Bude polojasno až oblačno, místy přechodně zataženo. Nejnižší noční teploty budou padat ke 2 °C.

I v sobotu nás slunce nečeká, bude hodně pršet. Předpověď meteorologů hlásí, že nad 700 metrů se objeví srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty 4 až -1 °C, přes den se pak teploty vyšplhají na 7 až 11 °C.

Neděle by podle předpovědi meteorologů měla být hodně podobná sobotě. Obloha bude zatažená, na většině území České republiky musíme čekat déšť nebo přeháňky. Na horách pak napadne čerstvý sníh. Nejnižší denní teploty 6 až 10 °C, v noci se budou pohybovat od 5 do 0°C.

A výhled na týden? Podle předpovědi meteorologů z ČHMÚ bude chladno až do čtvrtka. Nejnižší noční teploty 2 až -3 °C, nejvyšší denní teploty pak vylezou na 4 až 9 °C.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy