Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Předpověď meteorologů: Hezký květnový víkend? Bude STRAŠNÁ ZIMA A SNĚŽIT!

brrrr
Pokud jste se těšili na hezké počasí, tak máte smůlu. Vypadá to na pošmourné cosi s deštěm a dokonce i sněhem. A teploty se budou pohybovat nepříjemně nízko.

Ty, kteří se radovali z teplého počasí, následující předpověď meteorologů z Čekého hydrometeorolo­gického ústavu rozhodně nepotěší

pátek

Zataženo až oblačno, v jihovýchodní polovině území déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. Na ostatním území srážky jen místy, na severu a severozápadě nad 900 m smíšené nebo sněhové. Během dne od severozápadu ustávání srážek a místy přechodně i polojasno. Nejnižší noční teploty 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C, na Moravě až 16 °C, v 1000 m na horách kolem 4 °C, na Šumavě a v Beskydech kolem 7 °C.

sobota

Zataženo až oblačno, ojediněle, od západu postupně na většině území déšť nebo přeháňky, v západní polovině Čech v polohách nad 600 m i srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, na západě až 1 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C, na jihovýchodě až 14 °C.

neděle

Oblačno až zataženo, na většině území déšť nebo přeháňky, v polohách nad 800 m, v Čechách ráno nad 500 m smíšené nebo sněhové. Během dne v severozápadní polovině území ustávání srážek a večer i ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, v západní polovině Čech místy kolem 0 °C. Nejvyšší denní teploty 6 až 10 °C.

pondělí

Oblačno až zataženo, v Čechách zpočátku místy i polojasno, ojediněle přeháňky. Na východě zpočátku déšť, nad 700 m srážky smíšené nebo sněhové. Večer ustávání srážek a ubývání oblačnosti. Nejnižší noční teploty +3 až –1 °C, na jihovýchodě a východě kolem 5 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C.

úterý

Oblačno až polojasno, během dne přechodně až zataženo a ojediněle, na severu místy přeháňky. Nejnižší noční teploty +3 až –1 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C.

Vyhlídka počasí od středy do pátku

Oblačno až zataženo, místy přechodně i polojasno. Na většině území občas déšť nebo přeháňky. Nejnižší noční teploty ve středu 5 až 1 °C, v dalších dnech 10 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 13 až 18 °C.

Související články

Další články