Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Předpověď meteorologů: Celý týden proprší! Teploty se propadnou pod nulu

Zdroj: pixabay.com
Předpověď počasí
Opravdové jaro stále vyhlížíte marně. Ani v následujících dnech slunce nevysvitne a teplotní rekordy padat nebudou. V nočních hodinách se dokonce mohou propadnout až k -1 stupňům. Skoro celý týden navíc proprší. Vyplývá to z aktuální předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Smůla, psí počasí z Česka jen tak nezmizí. Kdo se těšil na jarní radovánky, bude mít i během následujících dní smůlu. Podívejte se na předpověď počasí.

Pondělí

Zataženo až oblačno, postupně oblačno až polojasno a odpoledne místy přeháňky. Na Moravě a ve Slezsku převážně zataženo občas s deštěm, postupně srážky jen na východě a severovýchodě. Nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C, na západě místy až 0 °C a přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 9 až 13 °C, na severovýchodě při srážkách kolem 8 °C. Mírný severní vítr 2 až 6 m/s, na Moravě a ve Slezsku čerstvý severní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Úterý

Zataženo až oblačno, zpočátku v Čechách až polojasno. Od východu postupně občas s deštěm, v západní polovině Čech srážky jen místy. Zpočátku nad 1000 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší noční teploty +3 až –1 °C, na Moravě a ve Slezsku 6 až 2 °C. Nejvyšší denní teploty 8 až 12 °C. Mírný severní vítr 3 až 7 m/s, na Moravě a ve Slezsku čerstvý severní vítr 5 až 9 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Středa

Zataženo až oblačno, občas déšť nebo přeháňky, na západě srážky jen místy. Nejnižší noční teploty 7 až 3 °C. Nejvyšší denní teploty 10 až 14 °C, při srážkách kolem 8 °C. Mírný severní vítr 2 až 6 m/s, na Moravě a ve Slezsku čerstvý severní vítr 4 až 8 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Čtvrtek

Oblačno až zataženo, místy občasný déšť nebo přeháňky. Ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty 12 až 16 °C. Mírný severní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Pátek

Oblačno až zataženo, přechodně až polojasno. Místy déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty 11 až 6 °C. Nejvyšší denní teploty 13 až 17 °C, postupně 18 až 22 °C.

Související články

Další články