Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Předpověď eXtra.cz: Co se bude dít v další sezoně seriálu Ordinace v růžové zahradě?

Chudák Jakub musí vychovávat pazdráta a ještě se starat
o zhrouceného otce.

Čestmíra Mázla, toho času potřetí ovdovělého, zhrouceného a stále více plešatějícího posledního mohykána staré dobré Ordinace z časů Gity, Kamily a Čížka, klofne kamenická ramlice Renata, která nepochodí u Suchého se svým očekávaným potomkem, protože jejich vztah rozebere žárlivá zaprdlá Zdenička a pošahaná Lepařová s mentalitou desetiletého dítěte z pomocné školy.

Hanák se rozejde s Gábinou, protože už se nebude moct dívat na její konstantní výraz právě mi někdo přejel nohu a nabalí si nějakou novou, energickou doktorku od záchranné služby, kterou nemocnice otevírá.

Švarc bude pokračovat v neumělém intrikování na úrovni Sagvana Tofiho z Kamaráda do deště a tvářit se u toho bude minimálně jako J. R. Ewing. Jakub s Lindou to spolu ještě rok vydrží, budou se starat o mimino, on pak klasicky pochopí, že v sedmnácti letech fakt není čas na to, aby se usazoval a vedl rodinný život, sbalí nějakou sexy šestnáctku bez dítěte a nevykojených prsou, Linda se nechá z trucu oplodnit prvním vobšo*stem, co projde okolo, a bude z ní taková ta utahaná matka s igelitkami a pětikilometrovými odrosty, jako má Kateřina Kristelová (33).

Pantoflíček snad už proboha konečně umře.

Související články

Další články