Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Kdo vypadl ze StarDance: Předpověď diváků se naplnila, soutěž opouštějí „medvěd“ Xindl X a Markéta Dostálová

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 11 fotografií
StarDance 2019
Čtvrté kolo StarDance 2019 ukázalo nejslabší článek letošního ročníku v plné nahotě. Slabé hodnocení poroty potvrdili i diváci, kteří malým počtem hlasů vyřadili zpěváka Xindla X (40). „Jsem prostě dřevo,“ rozloučil se známý písničkář se soutěží.

Diváci to tušili už před týdnem, kdy nechápali, že místo Xindla X vypadla ze StarDance 2019 Tonya Graves. Ve čtvrtém kole tuto „křivdu“ napravili a zpěvák jde z kola ven.

„Děkuju za tuhle příležitost a skvělou partu, která tady vznikla. A děkuju i Markétě, která mi dokázala, že nepatřím do starýho železa, protože jsem dřevo,“ rozloučil se Xindl X se soutěží. Markéta Dostálová rovněž poděkovala za pěkné zážitky.

Mnozí lidé písničkáře ještě před vypadnutím označovali za nemotorného medvěda, který s tancem nemá vůbec nic společného. „Xindl je takový medvěd, evidentně má s tou postavou problém," napsala třeba Kamila.

Souhlasíte s verdiktem, anebo byste vyřadili někoho jiného?

Mohlo by vás zajímat

Další články