Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Předpověď Baby Vangy a Nostradama pro rok 2017: Tento rok je počátkem zániku. Bude válka?

Z jejich předpovědí mrazí!
Zdroj: twitter.com
Balkánská Baba Vanga a francouzský filozof a prorok Nostradamus viděli budoucnost a jejich vize byly přesné. Baba Vanga předpověděla například útok na Dvojčata 11. září nebo ničivé tsunami v Thajsku roku 2004. Varovala před islámskými radikály a předpověděla, že se svět do roku 2043 kompletně změní. A máme k tomu pořádně nakročeno. Nostradamus zemřel už v 16. století, ale jeho předpovědi sahají až do roku 2017. Má to být rok zkázy a zániku. Zvláštní proroctví se týká i České republiky!

Vše, co Baba Vanga předpověděla, se zatím vyplnilo. Předpověděla teroristický útok na newyorská Dvojčata, smrt princezny Diany i datum Stalinova úmrtí. Všichni si klepali prstem na čelo, ale když se to vyplnilo, byli v šoku.

Také dříve řekla, že v roce 2016 muslimové vpadnou do Evropy, její podoba, jakou známe, zanikne. V roce 2028 podle ní lidstvo vycestuje na Venuši, kde bude hledat nový zdroj energie. V roce 2066 USA sestrojí zbraň, která může změnit klima.

Baba Vanga předpověděla i katastrofu v Praze. Podle ní prý hrozí útok na Vyšehrad! „Když se Vangy ptali, jak Praha dopadne po roce 1968, tak říkala: Teď ještě dopadne dobře. Ale za nějaký čas se nad Prahou bude rybařit,“ řekl její příbuzný Marin Dobrev Nedělnímu Aha!.

„Před nějakou dobou jsem v jednom časopise četl, že jistý plzeňský jasnovidec předpověděl výbuch pod Vyšehradem. Řekl, kopec spadne do Vltavy, přehradí ji a Praha tak bude jedno velké jezero. A já jsem si to spojil dohromady. Mám obavy, že by se nějaký útok mohl odehrát právě v tunelech pod Vyšehradem. Proto bych doporučoval, aby v nich už teď byla nejvyšší ostraha, aby pak nebylo pozdě. Stát se to totiž může kdykoli,“ dodává.

Michel de Nostredame, zvaný Nostradamus, také předpověděl děsivé události, které se stanou právě v tomto roce 2017. O jeho proroctvích informoval portál britského deníku The Sun. A s Babou Vangou si notují.

Podle něj konečně v tomto roce uzavřou mír Rusko a Ukrajina. Není ale jasné, za jakých podmínek bude smlouva uzavřena. Španělsko a Řecko na tom budou finančně lépe, ale do finanční krize se dostane Itálie. Prorok také tvrdí, že se Čína pokusí vyléčit nevyrovnanost světa, a podle Baby Vangy se v roce 2017 stane Čína novou světovou velmocí.

Přelom zažije i Latinská Amerika. Podle Nostradama se většina vlád v regionu odkloní od levicové sociální politiky a to může vyvolat občanské nepokoje. Nic se nezmění ani na tom, že se novým prezidentem USA stal Donald Trump, jehož vítězství Nostradamus předpověděl už v 16. století. Ten má totiž v plánu na hranicích s Mexikem stavět stěnu proti migrantům ze států jižní Ameriky.

Nástupci Nostradama si myslí, že Donald Trump vyvolá třetí světovou válku nebo bude zavražděn! Upozornil na to portál techtimes.com. Baba Vanga všechna proroctví Nostradama jen potvrzuje. Předpověděla 44. prezidentů Spojených států. Podle ní byl ale posledním prezidentem v Bílém domě Barack Obama. Nově zvolený americký prezident Donald Trump se prý do svého křesla ani nedostane.

Prorok Nostradamus také tvrdí, že se v roce 2017 lidé začnou více zajímat o sluneční energii a budou ji chtít zavádět. Také se prý začne propadat světová supermocnost USA, bude klesat její vliv a o svět už se nebude moct tak postarat jako dříve.

Největší hrozbou jsou podle Baby Vangy i Nostradama biologické zbraně a terorismus. Také je v tomto roce nebezpečí začátku tzv. „horkých válek“. Ty by měly přijít v důsledku globálního oteplování a ubývajících přírodních zdrojů. Čeká nás snad třetí světová válka? Rok 2017 je totiž rokem velkých změn a počátkem zániku.

Související články

Další články