Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Přední členka Mansonovy rodiny je na svobodě: Takhle dnes žije Charlieho nevěsta

Lynette Fromme z Rodiny Charlese Mansona je na svobodě, takhle dnes vypadá
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Mansonova rodina

Uběhlo 52 let od masakru, během kterého byla zavražděna herečka Sharon Tate. Členové sekty Rodina, kterou vedl Charles Manson, napsali její krví na dveře nápis Prase. Podívejte, jak dnes žije členka nebezpečného kultu, která je už na svobodě.

Jediná z Mansonovy rodiny, která kráčí na svobodě

Lynette Fromme, přezdívaná Squeaky (Pištilka), byla u zrodu celé Rodiny. Když poprvé potkala šílence Charlese Mansona, bylo jí osmnáct a žila na ulici. Charles vycítil, že dívku, kterou sexuálně zneužíval její otec, bude velmi snadné zmanipulovat.

Lynette původně věřila, že ji jako spoustu jiných chráněnek Manson chrání. A dosud o něm mluví s obdivem. Se šíleným lídrem vraždícího kultu měla sex, milovaný Charlie ji dokonce nutil, aby jej pozorovala, jak si užívá s jinými ženami. Lynette si prý chtěl i vzít, přestože už ženatý byl.


Charles Manson si ji chtěl vzít, dosud jej miluje

"Ať má muž raději sto žen, než aby se s jednou jedinou rozvedl," řekl jí prý jednou. Fromme nebyla za vraždu Sharon Tate nikdy odsouzena. Po soudu s "jejím" Charliem si oholila vlasy. Byla prý jednou z Mansonových nejbližších, snad ani proto není divu, že se následně přestěhovala blíže k jeho věznici.Její posedlost Mansonem nehasla, roku 1975 se Pištilka pokusila zavraždit tehdejšího amerického prezidenta Geralda Forda. To už ji trest neminul a Lynette byla odsouzena na doživotí. Z vězení utekla, byla ale znovu zadržena. Atentátnice byla nakonec propuštěna roku 2009.

Teď žije Pištilka několik mil od města New York se svým novým partnerem a pejskem. Flynn sepsala i memoáry, kde své osudové setkání s Charlesem Mansonem popisuje. Kromě toho v rozhovoru přiznala, že Mansona stále miluje.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy