Už nyní je jasné, že největší hvězdu letošního filmového festivalu v Karlových Varech Umu Thurman zastínila svou róbou česká herečka Jitka Čvančarová (39). Zatímco americká herečka zvolila mnohem umírněnější model, tak půvabná černovláska chtěla nejspíše upozornit hlavně na své bujné přednosti.

Jitka si oblékla upnuté fialové šaty, ze kterých se jí drala prsa ven. I když herečka každý rok ve Varech nepředvádí kdo ví jak honosné róby, tak přesto s nimi vždy zaručeně šokuje celé Česko.

Předloni tomu nebylo jinak. Na filmovém festivalu v roce 2015 nikdo nechápal, proč Jitka na sebe v tak ukrutném vedru navlékla bílý kožich, za který by se nemusela stydět ani Nastěnka z Mrazíka. Po pár minutách na červeném koberci, kde brutálně pražilo slunce, začala Jitka rudnout, protože narvat se do dlouhých šatů a navrch si obléct ještě kožíšek, dá zabrat.

Svým zjevem připomínala zbloudilého ledního medvěda. Loni měla Jitka opravdu šťastnou ruku na výběr šatů. Zvolila krásné černé šaty a tehdy nevystavovala svůj dekolt na obdiv, ale vše decentně schovala. Tehdy jsme si mysleli, že se začalo blýskat na lepší časy.

V roce 2014 schovala herečka svá kila navíc v rafinovaných lososových šatech, které byly sice jednoduché, ale za to s velkým výstřihem. Nebo tehdy jsme si mysleli, že se jedná o velký výstřih… Ale letos nás Jitka vyvedla z omylu a vytáhla eso všech es!

Před čtyřmi lety se Čvančarová zahalila do dlouhých černých šatů s průsvitnými rukávy a byla za učebnicovou dámu. Jak to tak vypadá, tak Jitka střídá monstrózní modely s těmi usedlejšími. Takže podle všeho to bude příští rok pravděpodobně zase tak nějak v cajku…