Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Předkládáme vám 5 nejvíc sexy kočiček Dana Bilzeriana: Nemáte zač!

Dan má okolo sebe armádu sexy kočiček. O koho ale jde?
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Milionář Dan Bilzerian je král Instagramu a má přes 15 milionů followers a vděčí za to hlavně dvěma věcem - počtu zbraní, kterými se chlubí, a hlavně sexy kočkami. Těch má okolo sebe vždycky mraky. Ať je doma a hraje videohry, pořádá večírky, nebo někam cestuje svým tryskáčem. Harém polonahých modelek je stále s ním a holky (nebo jejich části těl) se objevují na každé fotce. Jenomže to nejsou stále jiné krásky, Dan má svoje favoritky.

K Danovi chodí všechny holky s bujným poprsím a pevným zadečkem. Extravagantní milionář si ale nejvíc oblíbil pět z nich. V posledních měsících se nejvíc ukazuje s roztomilou blogerkou Andreeou Cristinou. Ta se sice tolik nesvléká, ale přesto Dana uchvátila. Dokonce se s ní vyfotil na Valentýna a vzal ji na výlet do skal s přáteli. Že by tady šlo o něco víc než o sex a hanbatá selfíčka?

Pokud má ale Dan zrovna chuť na orgie, nesmí chybět hanbatá Asiatka, která si říká Liverichmedia. Ta se nebojí svléknout a na sociální sítě posílá tak odvážné fotky, jež jsou na hraně se zákazem publikování.

Něžnou krásu zastupuje blondýnka Lindsey Pelas, která má protiklad v černovlasé divošce Mabelynn Capeluj, která se dokonce chlubí šerpou Miss California.

Tak trochu mimo jeho harém je pokerová hráčka Samantha Abernathy. Ta se rozhodně do Danovy náruče nežene, ale když jí nabídne party u bazénu, tak dorazí. Ale rozhodně nechce patřit mezi jeho trofeje. Přesto si ji Dan fotí aspoň zdálky a je vidět, že se mu holka moc líbí.

Související články

Další články