Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Předem domluvená fraška? Víme, kdo vyhraje SuperStar 2018 a proč

Kdo vyhraje SuperStar?
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Již několik dnů se spekuluje o předem domluvené vítězce letošního ročníku SuperStar 2018. Jak porota, tak i moderátoři hodně vyzdvihují Terezu Maškovou a doslova se klaní jejím výkonům. To ale není vše, promo jí dělá i několik známých tváří a v sázkových kancelářích je na její výhru nejlepší kurz!

Tereza Mašková je výraznou soutěžící od začátku letošního ročníku SuperStar 2018. Už na castingu si ji lidé zapamatovali, a to hlavně díky její výrazné růžové hřívě. Nepochybně je to velmi talentovaná mladá dívka, ale lidem a divákům tady něco nesedí.

V diskuzních fórech a na Instagramu se objevily konspirace ohledně předem domluveného vítězství růžovovlasé Terezy. Lidé si nemohli nevšimnout, že celebrity na sociálních sítích protežují výhradně ji a zveřejňují ji ve svých příspěvcích.

Podporu jí vyjádřila například modelka Simona Krainová (45) či Instagramová hvězdička A.N.D.U.L.A a mnoho dalších celebrit. Co ale lidi zarazilo je, že žádná jiná celebrita nezveřejnila jiného soutěžícího jako svého favorita.

Také častá chvála poroty, kdy se Paľo Habera vyjádřil že Terezu bere za svoji kolegyni, či Katarína Knechtová, která, jak sama řekla, se z jejího výkonu po*rala, přijde lidem až přehnaná. Bystrému oku diváka neunikla ani možnost vsadit si v sázkové kanceláři na absolutního vítěze. Tam má Tereza také jeden z nejnižších kurzů, a to už od dob, než začaly finálové večery.

To, že má nejnižší kurz značí, že je největší favoritkou ze všech soutěžících. Její kurz je 1.25, druhá v pořadí je Karmen Pál-Baláž, která má aktuální kurz až rovných 6, což je nepřehlédnutelný rozdíl. Je to opravdu všechno domluvené, nebo jde jen o pouhé dohady?

Související články

Další články