Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Předčasný porod! Dcera Markéty Konvičkové na termín nečekala, dostala krásné jméno

Předčasný porod! Dcera Markéty Konvičkové na termín nečekala, dostala krásné jméno
Zdroj: archiv Markéty Konvičkové
+ Dalších 9 fotografií
miminko
Zpěvačka Markéta Konvičková (26) se pochlubila radostnou novinkou. Někdejší hvězda soutěže SuperStar a její snoubenec René Kuboš se stali rodiči. Markéta na svět přivedla rozkošnou dcerku, která dostala pohádkové jméno.

O nějakou chvíli dřív než čekala se Markéta Konvičková stala maminkou. Na svět v uplynulých hodinách přivedla holčičku a štěstí nahrálo tomu, aby byl dojemným momentů přítomný i tatínek René Kuboš Ten pracuje jako pilot a zpěvačka v minulosti přiznala, že neví, zda u narození dcerky bude.

O radostnou novinku se Markéta podělila na Instagramu. „Amálie. Poklad v náručí. Vítej sluníčko. Už teď má naše dcera svoji hlavu, prostě už chtěla být s náma! Nejkrásnější moment tě spatřit a přitulit si tě k sobě,“ napsala rozněžnělá zpěvačka.

Rodiče dali holčičce rozkošné jméno Amálie, které bývá v Česku nejvíce spojováno s pohádkovou vílou Amálkou. Nadšení na první rodinné fotografii z Markéty i Reného jen srší a zpěvačka se dokonce nechala slyšet, že by šla hned rodit znovu.

Gratulace

Jen pár chvil po zveřejnění radostné novinky byli novopečení rodiče zahrnuti gratulacemi. Mezi prvními gratulanty byla například zpěvačka Ewa Farna. „Markétko, obrovská gratulace, buďte zdraví, jízda začíná. A vítej mezi maminkami! Krásné jméno jste vybrali,“ napsala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy