Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Předčasné Vánoce Dary Rolins: U stromečku se sešla s expřítelem Matějem Homolou

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
odpuštění
Před devíti lety se Dara Rolins (47) dozvěděla o nevěře svého tehdejšího partnera a otce její dcery Matěje Homoly (46). Rozešla se s ním a ještě dlouho poté to vypadalo, že mu zálety nikdy neodpustí. Její srdce ale roztálo a nyní s ním tráví Vánoce. Není pochyb o tom, že Laura (11) má z usmíření rodičů velkou radost.

Slavit nejkrásnější svátky v roce v kruhu rodinném je nepochybně to nejdůležitější. To si zřejmě uvědomila i Dara Rolins, která po dlouhých letech vzala na milost svého bývalého přítele Matěje Homolu. Jedenáctiletá dcera Laura se tak může kromě dárků radovat i z velkého usmíření svých rodičů.

Dara se pochlubila snímkem, na kterém společně s Matějem a dcerou pózuje o stromečku. „Naše letošní první, právě probíhající Vánoce,“ napsala k fotce na Instagramu. Široké úsměvy všech zachycených napovídají tomu, že všechny křivdy z minulosti jsou už zapomenuty.

Ačkoliv o návratu Rolins k Homolovi zřejmě nemůže být řeč, není pochyb o tom, že roli milujících rodičů oba zastávají na jedničku a předčasný Štědrý den si společně s Laurou velmi užili. Radost v dětských očích pro ně musela být tím nejlepším dárkem.

Související články

Další články