Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Předčasně ukončená Výměna manželek: Tvarohová Iveta dostala mezi 8 očima kotel

Předčasně ukončená Výměna manželek: Tvarohová Iveta dostala mezi 8 očima kotel
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra
+ Dalších 10 fotografií
extrém

Uplynulá Výměna manželek byla tentokrát pořádně sprostou a ostrou podívanou. Obě manželky se jmenovaly Iveta a ani jedna z nich to neměla v náhradní domácnosti úplně jednoduché.Ta starší ovšem odešla s ostudou, na kterou jen tak nezapomene. Náhradní manžel ji dokonce nazval špindírou, která smrdí jako tvaroh. Nakonec se tedy rozhodla, že Výměnu předčasně ukončí. Na rozloučenou nešetřila vulgární slovní zásobou a řekla jedné z dcer (12), že je hrozná p*ča, ta jí pohotově odpověděla: To ty taky. Mezi osmi očima vše popřela a podporu nenašla ani v manželovi.

V malém domku s rodinkou, která si doslova nenechala nic líbit, se neměla dvaačtyřicetiletá Iveta ani zdaleka jako v pohádce. A to na začátku Výměny manželek ještě ani netušila, že bude mnohem hůř.

Smrdí jako tvaroh, je to degeš

Ač se sama Iveta ještě na začátku pobytu přiznala, že je na hygienu a úklid pedant, tak dostala od náhradního manžela ke konci Výměny pořádnou sodu: "Konečně se jí zbavíme. No, je to z její hygieny, jde to na ní vidět. Vždyť ona jenom projde a smrdí jako tvaroh. Nechci být sprostý, ale to u mě není ženská, ale degeš," reagoval na Ivetino vyšetření, které podstoupila kvůli kousancům, které dle ní mohly být od štěnic.

Už od začátku Iveta prohlašovala, že jí je z náhradní domácnosti na zvracení, nehledě na výchovu dětí Anežky a Aničky, ze které byla v šoku. Výměnu nakonec proto přes veškeré problémy s rodinou předčasně ukončila, a ne bez pořádného vyvrcholení. V poslední minutě před odchodem se stihla pohádat i s dvanáctiletou Aničkou. "Prý jsi říkala, že tě poštípaly štěnice," řekla Anička, které Iveta odpověděla: "Sama jsi říkala, že se tyhle věci řeší mezi dospělými, tak nechápu, proč se do toho sereš, tak mi polib prdel, já vím, co mi řekla doktorka," řekla Iveta, která se dceři během Výměny svěřila, že jí něco pod dekou štípe, a ona jí na to údajně odvětila, že to musí prostě vydržet.

Jsi hrozná píča: To ty taky

Po odchodu z domu rodiny, na který pravděpodobně už nikdy nezapomene, slibovala, že nastanou v jejím životě řádné změny, navíc stihla Aničce vynadat i do p*či. "Já se snad změním, já už nebudu důvěřovat lidem. Lidé jsou kurvy, tohle není normální. Seš hrozná píča, s prominutím," stihla říct Aničce, která ji řekla: "To ty taky."

Na druhé straně pár netuší, z jakého důvodu se Výměna ukončila. Náhradní manželka Iveta má strach, že mohly Honzovi rupnout nervy, a David neví, co si má myslet.

Mezi osmi očima: Popření, nadávka do sviní a odchod od stolu

Mezi osmi očima to také vřelo a opět se stala terčem ostrých názorů hlavně Iveta, která byla údajně poštípaná od štěnic. Honza jí opět vynadal do špindíry a jeho manželka jí řekla, že byla v šoku, když zjistila, že své děti koupe jen jedenkrát týdně, když je její manžel doma, což sám David potvrdil. To Iveta popřela i s faktem, že vynadala Aničce do p*či, což zachytila jasně kamera. "Já jsem jí nenadávala, nenechám se od puberťačky urážet. Jo, všichni si to vymysleli," dodala.

Její manžel ji nepodpořil ani v jednom aspektu a náhradní manželce Ivetě dokonce seknul poklonu za to, co vše zvládá, přestože se potýká se zdravotními komplikacemi. "Takže se přikláníš na jejich stranu, že jsem ta největší svině?" prohlásila šokovaná Iveta směrem k manželovi a odešla od stolu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy