Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Předčasně narozená dvojčata: Jedna z holčiček bojovala o život, zachránila ji neuvěřitelná věc!

Holčička svůj boj o život zvládla!
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Maminka Michelle Roberts Cobbing se těšila na dvojčátka a ani ve snu by ji nenapadlo, že by něco mohlo být špatně. Nakonec porodila o tři měsíce dříve. Jedna holčička vážila jen 400 gramů. Byla menší než dětská láhev a přes průsvitnou tenkou kůži jí šly vidět její orgány. Nikdo nevěřil, že by mohla přežít. Ona ale svůj boj o život dokonale zvládla.

Dvojčata se narodila o tři měsíce dříve, než měla. Summer vážila 840 gramů, ale její sestřička, dvojče Lily pouze 400 gramů. Okamžitě začal boj o její život. Lékaři jí ale nedávali mnoho šancí na přežití. Ona nakonec přežila. Kvůli něčemu naprosto neuvěřitelnému.

Maminka Michelle se trápila a pomalu se začala připravovat na to, že její dcera zemře. Modlila se za ni každý den a úspěšně! Když to už vypadalo, že se nedá nic dělat, napadl ji neskutečný nápad! Řekla lékařům, ať dají obě dívky do inkubátoru vedle sebe úplně stejně, jako by byly v děloze. Věřila v zázrak a ten se stal.

„Obě holčičky se k sobě přitulily,“ řekla Cobbing. „Lily byla tak malinká, její uši byly jako malé meruňky, skrz její bříško jste mohli vidět její orgány a oči několik týdnů vůbec neotevřela,“ dodala maminka.

Nakonec její nápad zafungoval a Lily se podařilo skutečně zachránit. Obě dívky si rodiče odvezli domů 8 měsíců po jejich narození. Holčičkám je už 5 let, jsou zdravé, krásné a mají se čile k světu. Rodiče mají velkou radost, že se stal zázrak a vše tak dobře dopadlo.

Související články

Další články