Dvojčata se narodila o tři měsíce dříve, než měla. Summer vážila 840 gramů, ale její sestřička, dvojče Lily pouze 400 gramů. Okamžitě začal boj o její život. Lékaři jí ale nedávali mnoho šancí na přežití. Ona nakonec přežila. Kvůli něčemu naprosto neuvěřitelnému.

Maminka Michelle se trápila a pomalu se začala připravovat na to, že její dcera zemře. Modlila se za ni každý den a úspěšně! Když to už vypadalo, že se nedá nic dělat, napadl ji neskutečný nápad! Řekla lékařům, ať dají obě dívky do inkubátoru vedle sebe úplně stejně, jako by byly v děloze. Věřila v zázrak a ten se stal.

„Obě holčičky se k sobě přitulily,“ řekla Cobbing. „Lily byla tak malinká, její uši byly jako malé meruňky, skrz její bříško jste mohli vidět její orgány a oči několik týdnů vůbec neotevřela,“ dodala maminka.

Nakonec její nápad zafungoval a Lily se podařilo skutečně zachránit. Obě dívky si rodiče odvezli domů 8 měsíců po jejich narození. Holčičkám je už 5 let, jsou zdravé, krásné a mají se čile k světu. Rodiče mají velkou radost, že se stal zázrak a vše tak dobře dopadlo.