Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Předávkovaná Demi Lovato na odvykačku kašle: Šílený důvod, proč hazarduje se životem!

Demi Lovato odvykačku i po předávkování odmítá!
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 12 fotografií
Před týdnem se Demi Lovato (25) předávkovala heroinem, mluví se i o silnější droze, a stále je ve velmi vážném stavu. Rodina a kamarádi by zpěvačku co nejrychleji dostali na odvykačku, stále prý však není ve stavu, kdy by se s ní dalo normálně mluvit. Její nejbližší navíc svírá strach, že se do léčebny zavřít nenechá!

Povedlo se jí obelhat svět, že závislost na tvrdých drogách nadobro porazila. Mezitím však Demi Lovato fetovala dál a její blízcí to věděli. Najevo to vyšlo před týdnem, když se zpěvačka předávkovala heroinem a skončila ve vážném stavu v nemocnici.

Rodina a kamarádi ji teď co nejrychleji chtějí dostat do léčebny. Jestliže doteď nechtěla od odvykací kúře nic slyšet, zřejmě se nenechá zlomit ani nyní. Vyburcovat by ji mohl fakt, že mohla zemřít, ale její okolí se strachuje, že o odvykačce nebude chtít nic slyšet.

Navíc mají zatím svázané ruce, protože Demi je na tom stále velmi zle. Sužují ji extrémně vysoké horečky a silné bolesti žaludku doprovázené zvracením. Informoval o tom server TMZ.

„Prostě teď nevíme, kde se vůbec nachází její mysl,“ řekl americkému portálu zdroj z nemocnice. Lékaři tvrdí, že s trvalými následky se Demi potýkat nebude, v této chvíli ale nedokáží říct, kdy ji budou moct za brány špitálu propustit.

Nakonec bude stejně záležet pouze na zpěvačce, zda se rozhodne se závislostí bojovat. A ta je očividně už hodně silná. Demi se už do léčebny jednou zavřít nechala, v roce 2010 se však léčila kvůli poruše příjmu potravy. Teď to bude patrně o dost jiné…

Související články

Další články