Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Předávání Cen Anděl zmařil koronavirus: Ewa Farna je nositelům rozvezla autobusem

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 12 fotografií
ocenění
Předávání Cen Anděl Coca-Cola 2019 bylo zmařeno pandemií koronaviru a nemohlo tak proběhnout v tradičním duchu ani v původním termínu. Pořadatelé tak pro sobotní večer vymysleli náhradní koncept a moderátorka Ewa Farna (26) sošky rozvezla nositelům autobusem.

Pokud by předávání Cen Anděl mělo probíhat tak jako v letech minulých, muselo by se kvůli pandemii koronaviru konat v koncertní hale bez diváků. Pořadatelé ale pro letošek vymysleli zajímavější koncept a Ewa Farna je nositelům rozvážela autobusem na nejrůznější místa po celém Česku. Předávání odvysílá v sobotu večer Česká televize.

Ačkoliv koncertní sál bude na obrazovkách letos chybět, o hudební vystoupení diváci nepřijdou. Interpreti se totiž rozhodli, že v rámci projektu Hrajeme pod okny zazpívají na děkovném koncertu pracovníkům domů pro seniory.

Tradiční ceremoniál se sice konat nebude, je ale jasné, že nový koncept může přilákat i diváky, kteří za běžných okolností předávání cen nesledují. Kromě moderátorky Ewy Farné se v pořadu objeví hudebníci, jako jsou například Ben Cristovao, Lenny, Klára Vytisková či skupiny Mirai, Chinaski a Vypsaná fiXa.

Koronavirus

Původně se mělo předávání Cen Anděl odehrávat 31. března, tedy krátce poté, co v Česku vešla v platnost omezení související s pandemií koronaviru. Pořadatelé se ovšem nechtěli smířit s tím, že by vítěze vyhlásili pouze písemně, a proto přišli s originálním nápadem, jak netradiční předávání odvysílat.

Související články

Další články