Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Neviditelné okovy Agáty Hanychové: Provdala se za Dopitu, přesto stále platí její svazek s Prachařem

+ Dalších 44 fotografií

Před zákonem je sice provdaná za Mirka Dopitu, před bohem patří ale zcela jinému muži. Agáta Hanychová totiž nezrušila svůj církevní sňatek s otcem své dcery Mii Jakubem Prachařem. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že to ani nemá v plánu. Navíc by ráda vymyslela způsob, jak patřit i Jaromírovi Soukupovi, se kterým má dceru Rozárku. 

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, to ale není případ Agáty Hanychové. Ta se nejenže v září letošního roku dala dohromady s Mirkem Dopitou, se kterým má syna Kryšpína a se kterým jí vztah už jednou nevyšel, nyní se však za něj na zámku v Roztokách provdala.

Svatba mohla ale proběhnout pouze civilní, přestože je Hanychová silně věřící. Svou církevní svatbu si totiž už odbyla s hercem Jakubem Prachařem. A přestože už pár let nejsou manželé, před bohem jsou stále svoji.


Co bude se Soukupem, neví

„Stále jsem pana Prachaře, takže se s Mirkem nemůžeme vzít v kostele. Já, když jsem viděla, jak je to složité, co dělá Brzobohatá Kuchařová, tak to tak nechám. Myslím si, že je to tak fér. S Jakubem mám taky dítě. Nevím akorát, co s Jaromírem, aby si mě mohl také vzít. Abych patřila všem třem,“ říká v nadsázce Agáta v rozhovoru pro eXtra, které jsme se zeptali, zda otcům svých dětí oznámila, že se bude vdávat. A prý ne.

„Nepřemýšlela jsem, jak se budou tvářit. Nevím. Zeptejte se jich,“ říká Agáta, podle které by ale Prachař problém mít neměl. „Míra si vyzvedával od Kuby Miu a bylo to v pohodě. Ti dva si nemůžou nic vyčítat. Kuba mě Mírovi přebral. Jak se bude tvářit Jaromír, nevím,“ dodala Hanychová, které jsme připomněli, že se s Dopitou poprvé rozešli, protože ji podvedl v den jejích narozenin.

Doporučené video: Předsvatební rozhovor s Agátou Hanychovou:


Agáta Mirka radši nikam nepouští

„Kuba byl ale u mě doma velmi rychle nastěhovaný. Prý spolu teď chodí na pivo. Ještě než byl Míra se mnou, tak spolu chodili na pivo. Teď ne, Míra je furt doma. Radši ho nikam nepouštím,“ směje se Agáta, která je, co se svateb týče, pod tlakem i své dcery Mii, která má pro svou maminku jasný plán.

„Mia říkala, jestli bych si pak mohla vzít zase tátu,“ směje se Agáta a jedním dechem dodává, že i Mia je ráda, že se dala dohromady s Dopitou. „Mia s Mírou mají hezký vztah. Mia bude mít hezčí šaty než já. Těší se. Doufám, že si to užijeme v klidu, že to nebudou stresy. Všichni jsou happy,“ uzavřela Agáta před prvním termínem svatby, která měla proběhnout 23. prosince. Po teroru na půdě filozofické fakulty v Praze se ale s Dopitou rozhodli z úcty k obětem a pozůstalým termín své svatby posunout a vzít se až o šest dní později.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy