Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Před svátky jde do tuhého! Milion chvilek svolává klíčovou demonstraci proti Babišovi

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
demonstrace
Situace okolo premiéra Andreje Babiše (ANO) vyvolala další vlnu nespokojenosti mezi lidmi. A aktivisté z Milionu chvilek pro demokracii rychle na tuto situaci reagují - nově svolali velkou demonstraci na 10. prosince na pražském Karlově náměstí. A tentokrát už nebude mít nádech kulturní akce, ale tvrdé demonstrace za odstoupení trestně stíhaného premiéra.

Už teď organizátoři počítají s tím, že Karlovo náměstí bude plné. A rozhodně nepůjde o demonstraci, jakou známe, kde se bude stát na jednom místě, jako tomu bylo nedávno na Letné. Všichni účastníci se totiž naopak vydají na pochod. Vybavení, se kterým mají dorazit? Cokoliv, co dělá hluk, tím demonstrace zesílí. Cílem akce má být hlavní vlakové nádraží.

Na nádraží mají účastníci oslovovat cestující, kterým budou vysvětlovat, co se v České republice děje. Demonstrace se uskuteční 10. prosince. „Není neporazitelný a to, kam dostal ČR, je už opravdu naprosto mimo veškeré možné mantinely,“ jsou slova aktivistů spolku Milion chvilek demokracie, který věří, že nakonec Andrej Babiš odstoupí.

Organizátoři nyní vzkazují, že s trestně stíhaným Babišem ztratili trpělivost. Doba, kdy s ním jednali v rukavičkách, je prý u konce…

Související články

Další články