Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Před smrtí zažil ohromnou bolest: Nervák (†77) z Hvězd zastavárny měl být dědečkem, překazila to tragédie

Harrison si v životě prošel peklem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Televizní diváky z celého světa včera zasáhla tragická zpráva o smrti hlavního představitele reality show Hvězdy zastavárny. Známého nerváka Richarda Harrisona (†77) zabila zákeřná Parkinsonova choroba. V životě ho zasáhla jedna velká tragédie, ze které se dlouho vzpamatovával!

Veterán amerického námořnictva a úspěšný podnikatel, který má všechno na háku. Tak se Richard Harrison z populární reality show Hvězdy zastavárny rád prezentoval před veřejností. Jenže realita byla trošku jinde!

Harrison v životě zakusil mnoho bolesti. Když si jeho prvorozený syn Rick Harrison bral za ženu teprve sedmnáctiletou dívku Kim, byl Richard štěstím bez sebe. Nemohl se dočkat, že se tak brzy stane dědečkem a vnoučka si pořádně užije.

Pak ale přišla tragická rána, ze které se dlouho nemohl vzpamatovat. Kim ale potratila a nezhroutil se pouze Rick, ale i starý Harrison. A i když se dědečkem nakonec záhy opravdu stal, protože se Rickovi a Kim narodil syn Corey, na smutnou událost nikdy nezapomněl.

Harrison v pondělí 25. června 2018 zemřel. Zabila ho zákeřná Parkinsonova choroba, se kterou dlouho bojoval. Trpěl však i dalšími zdravotními obtížemi, zejména se potýkal s vysokou hladinou cholesterolu.

Související články

Další články