Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Před smrtí se smál: Trenýrkový král Petr Vlasák od Dary Rolins se dožil jen 45 let

Před smrtí se smál: Trenýrkový král Petr Vlasák od Dary Rolins se dožil jen 45 let
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
trenýrkový král
Se zlou nemocí bojoval ze všech sil. Nepřipouštěl si, že ho rakovina porazí a snažil se všechny dny brát s úsměvem. Zakladatel oděvní značky Styx a přítel zpěváčky Dary Rolins (46) zemřel po dlouhém boji, kdy se nemoc opakovaně vracela. Petr Vlasák odešel ve věku 45 let.

"Ať, už je ti jenom dobře kamaráde. Budeš vždycky chybět," těmito slovy oznámil zpěvák Jakub Ali na facebookovém profilu, že svět showbyznysu opustil podnikatel Petr Vlasák Smutnou informaci později webu eXtra.cz potvrdila moderátorka Eva Decastelo (41).

Zakladatel oděvní značky Styx podlehl zákeřné rakovině. Poprvé mu nádor na mozku lékaři objevili v roce 2006. Zdálo se, že boj s nemocí zvládne. Všichni kamarádi a kolegové Petrovi drželi palce.

Zlá choroba se ale vrátila v roce 2017 a potom i v roce 2018. Petr Vlasák zemřel na své 45. narozeniny. Zůstala po něm manželka Gábina a dcerka Simonka, která přišla na svět v roce 2011.

"Ahoj Petře, dnes je to víc než tragický den, ale pro mě a pro mého muže Rendu jsi symbolem našich začátků! Díky, že jsi tenkrát stál na baru v Café Café a s mým nynějším mužem jste se bavili. Možná nebýt tebe, tak se nepoznáme. Je neuvěřitelný, že jsi musel odejít ve stejný den jako božský Karel, ale věř, že pro nás dva jsi byl božský i TY a navždy v našich srdcích tak zůstaneš," uvedla zpěvačka Tereza Kerndlová. "Ať už jde ta rakovina do prd*le! Černý den pro mě," dodala Tereza.

Petr Vlasák byl v minulosti spojován s modelkou Kateřinou Průšovou. Intenzivní vztah prožil také se zpěvačkou Darou Rolins (46).

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy