Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Před smrtelnou nehodou PIVO A 16 PANÁKŮ! Hokejista Kunce promluvil o tragédii, při které zemřela krásná Jana (†28)!

Daniel Kunce sedl za volant opilý a zabil krásnou Janu!
Zdroj: Facebook, wikipedia.org, HZS Olomouckého kraje
+ Dalších 6 fotografií
Po třech měsících stanul hokejista Daniel Kunce (46) konečně před soudem. Sedl za volant opilý a způsobil bouračku, při které zemřela mladá vizážistka Jana (†28). Bývalý německý reprezentant svého činu lituje, podle jeho slov to byla pořádná hloupost!

V polovině prosince se v Olomouci stala tragická nehoda, kterou způsobil hokejista Daniel Kunce (46). Sedl za volant opilý a ve více než stokilometrové rychlosti narazil do sloupu. Skončil se zraněními v nemocnici, ale jeho krásná spolujezdkyně Jana (†28) na místě zemřela.

Podle žalobce Jaroslava Rašendorfera měl Kunce v krvi 2,63 promile alkoholu. Rodák ze Šumperka, který dlouhodobě žije v Německu, je obžalovaný z usmrcení z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky.

Hokejista a mladá dívka spolu před osudovou nehodou zašli do baru. „Požil jsem nějaké pivo a pár panáků metaxy. Těch malých piv jsem mohl mít čtyři nebo pět, těch metax jsme společně vypili zhruba 16, vypili jsme to asi půl na půl,“ uvedl před soudem Kunce.

Po odchodu z baru měly Kunceho kroky vést do hotelu Ibis, kde mu ale o půlnoci už údajně nikdo neotevřel. A jelikož Jana chtěla prý někam odvézt, sedl za volant. „Bylo to z hlouposti, nedbalosti, nevím,“ litoval svého činu Kunce.

Pozůstalým po Janě by měl Kunce zaplatit částku v řádu milionů korun. Velký kus jim už hokejista prý zaplatil jako omluvné. Kunce může skončit za mřížemi až na osm let.

Související články

Další články