Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Před šesti lety zmizela v Portugalsku, teď rodičům svitla naděje: Scotland Yard má seznam dvaceti podezřelých, portugalská policie se ale chová podivně. O co jde?

Unesená Madeleine McCann

Kriminalisté ze Scotland Yardu po šesti letech přicházejí s novinkami v případu zmizení Madeleine McCann z portugalského Praia da Luz v oblasti Algarve. Konkrétně se seznamem dvaceti podezřelých, kteří mohou být zapojeni do únosu tehdy čtyřleté holčičky. Na listině prověřovaných je i několik britských občanů.

Rodiče malé Madd, Garry a Kate, se teď vrátili na místo nešťastné události a čekají, co bude dál. „Nechtějí si dělat plané naděje, ale poté, co se v Clevelandu objevily unesené dívky po dlouhých deseti letech, doufají, že i jejich holčička se nakonec najde,“ tvrdí zdroj z blízkého okolí.

Připomeňme, že právě rodiče nesou na celé situaci nemalou vinu, Madeleine totiž zmizela 3. května roku 2007 ve chvíli, kdy byla sama na hotelu a Garry s Kate popíjeli v nedalekém baru.

V současné době panuje mezi Scotland Yardem a portugalskou policií dusno. Portugalci celý případ odložili už v roce 2008 a teď ho prý nemají v plánu znovu otevírat, pokud Britové nepřijdou s jasnými důkazy. Co se tady děje? Seznam dvaceti podezřelých pro obnovení vyšetřování nestačí?

Mohlo by vás zajímat

Další články