Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Před sebevraždou se s Otakarem S. rozešla ve zlém: Matka zmizelé Míši (12) si vyčítá jeho smrt!

+ Dalších 30 fotografií
Policie po zmizelé Míše Muzikářové (12) pátrá už déle než 3 týdny a pořád bez úspěchu. Před pár dny se navíc oběsil expřítel její matky Otakar S., který byl v minulosti vyšetřován kvůli obtěžování malé dívky. Podle rodinného přítele se Míšina matka s Otakarem S. rozešla ve zlém a jeho smrt si teď vyčítá.

Policie pátrá po zmizelé Míše už 23 dní a nikdo zatím netuší, kde by dívka mohla být. Navíc ve svém bytě na Plzeňsku spáchal sebevraždu expřítel její matky Evy Otakar S., který byl již v minulosti vyšetřován kvůli obtěžování dítěte. Míšina matka tak přišla o blízkého člověka a pořád doufá, že se její dcera vrátí v pořádku.

Rodinný přítel nyní šokoval. Míšina matka se prý s Otakarem S. před jeho smrtí nerozešla v dobrém, a tak si teď jeho smrt vyčítá. „Teď si to, co udělal, dává za vinu,“ řekl rodinný přítel Karel Honsa Blesku. Přitom ji navštěvoval a měli spolu dobré vztahy. Dokonce měl klíče od jejího domu, a to i přes to, že Otakar S. už žil se svou novou přítelkyní.

Podle rodinného přítele, se kterým mluvil Blesk, je toho na Míšinu matku poslední dobou moc. Chodí na výslechy, byla dokonce i na detektoru lži. „Nevěří médiím. Je tvrdohlavá,“ řekl Karel Honsa. „Jde o povahu člověka. Ona je zásek, když se rozhodne,“ dodal.

Jedinou stopu po Míše zatím zachytil jen speciálně vycvičený pes z Německa. Dívka zřejmě zmizela po cestě do školy, pak její stopa končí. Mohla tak nasednout k někomu do auta.

Související články

Další články