Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Před rozvodem promluvila: Mám doma nového chlapa, přiznala Agáta Prachařová

Agáta Prachařová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Sice už jen úředně je vdaná za Jakuba Prachaře (36), ale brzy se nejspíš změní i tento status. Manželství Agáty Prachařové (34) míří k rozvodu, manželé už spolu nebydlí a Jakub už má novou partnerku. Teď Agáta eXtra.cz prozradila, že o děti, když ona sama míří mimo domov, se stará muž - chůvák. A vysvětlila, že to je skvělé...

"Když děti nejsou s tatínkem, tak tím, že jsem si najala chůváka, je zachován v jejich přítomnosti mužský element. Je to celkem neobvyklé, ale naopak velmi skvělé. Sama jsem v dětství měla chůváka, takže u nás v rodině to není nic nového," prozradila eXtra.cz bývalá modelka.

Agáta redaktorovi eXtra.cz zároveň nedávno svěřila, že mezitím, co Jakub už má novou partnerku, ona sama se na to necítí. "Nikoho nechci, po nikom netoužím," řekla eXtra.cz Agáta, která tak s pomocí chůváka vychovává své dvě děti - Kryšpína a Miu.

"Děti se s Jakubem samozřejmě vídají. Ale ten prostor, kdy tam otec není, vyplňuje jiný mužský element. Myslím, že to je dobrá volba," dodala Agáta, která je smutná, že se jí rozpadlo manželství, ale sama o sobě moc dobře ví, že v životě už prošla mnoha těžkými situacemi, se kterými se musela vyrovnat. A v tomto případě tomu nebude jinak.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy