Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rok od smrti Jana Kočky (†28): Za volant sedl opilý a zdrogovaný, jeho hrob dnes zdobí andělíčci

Rok od smrti Jana Kočky (†28): Za volant sedl opilý a zdrogovaný, jeho hrob dnes zdobí andělíčci
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
výročí
Přesně na den uběhl rok ode dne, kdy Jan Kočka (†28) způsobil smrtelnou nehodu jízdou v protisměru na dálnici D11, při níž zemřel on i řidič Miloslav V. (†28), do kterého čelně naboural. Oba dva řidiči byli na místě mrtví a následná pitva prokázala, že Jan Kočka v sobě měl v době nehody 3,5 promile alkoholu a kokain. Následně se konal honosný pohřeb, který doslova ochromil Prahu. Ani po roce rodina na Jana Kočku nezapomněla. Jeho pompézní hrob zdobí plno andělíčků a svíčky.

V pátek 28. září 2018 v 3:39 byla ohlášena vážná dopravní nehoda, kdy se čelně střetla dvě auta. Tou dobou ještě nikdo netušil, proč se vlastně nehoda odehrála o kdo při ní přišel o život. Jak se později ukázalo, za volantem luxusního mercedesu seděl Jan Kočka mladší, který pod vlivem alkoholu a kokainu najel do protisměru. Zabil nejen sebe, ale i stejně starého řidiče kamionu Miroslava.

Pohřeb Jana Kočky byl skutečně honosný a zablokoval dopravu v části Prahy. Na jeho hrobě se toho dne objevila spousta věnců, květin, svíček a všelijakých sošek. Smutečního obřadu se zúčastnilo i mnoho tváří českého showbyznysu, které svému kamarádovi přišly vzdát hold.

Na zesnulého příbuzného rodina nezapomíná. I dnes, rok od autonehody, při níž přišel o život, jeho hrob zdobí spousta květin a svíček. Příbuzní na něj položili i sošky andělů, kteří místo jeho věčného spánku střeží. Na tatínka myslí i jeho roční dcera Sophinka, která mu v období Velikonoc nakreslila dojemné obrázky. Na snímky se podívejte v galerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy