Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Před rokem zabíjel zfetovaný a opilý Jan Kočka: Honosný hrob dnes zdobí andělíčci

Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
výročí smrti
Zanedlouho tomu bude rok, kdy Jan Kočka (†28) způsobil smrtelnou nehodu jízdou v protisměru na dálnici D11, při níž zemřel on i řidič Miloslav V. (†28), do kterého čelně naboural. Oba dva řidiči byli na místě mrtví a následná pitva prokázala, že Jan Kočka měl v sobě v době nehody 3,5 promile alkoholu a kokain. Následně se konal honosný pohřeb, který doslova ochromil Prahu. Ani po roce rodina na Jana Kočku nezapomněla. Jeho pompézní hrob zdobí plno andělíčků a svíčky.

Jan Kočka ml. způsobil 28. září 2018 vážnou nehodu, při níž zemřel on a řidič Miloslav V., do kterého čelně naboural. Rodina Jana Kočky se do posledního okamžiku modlila, aby v ohořelém kusu vraku neseděl jejich syn.

Bohužel se nakonec ukázalo, že auto řídil skutečně Jan Kočka, a na celý případ bylo uvaleno informační embargo. Policie nesměla poskytovat žádné informace a až v prosinci minulého roku se veřejnost a pozůstalí dozvěděli, že Kočka řídil pod vlivem drog a alkoholu.

Pitva prokázala, že v době nehody měl v sobě Kočka 3,5 promile alkoholu a kokain. Už v roce 2009 měl ujíždět Jan Kočka policistům, kteří ho následně chytili a ukázalo se, že měl alkohol v krvi. Tehdy jim nejdříve vyhrožoval svými známostmi a následně se je snažil uplatit. Nic z toho ale na policisty nezabralo.

O osm let později se mu jeho zběsilá jízda pod vlivem stala osudnou. Bohužel kromě sebe zabil i nevinného Miloslava V. Jan Kočka je pochován na hřbitově na pražských Olšanech. I po roce nelze jeho honosný hrob přehlédnout.

Je evidentní, že rodina na něj nezapomněla a hrob chodí pravidelně opečovávat. Na rozdíl od jiných hrobů ten Kočkův svítí na metry daleko. Zdobí jej spousta bílých andělíčků, svíčky a kytice.

Související články

Další články