Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Před rokem se jí převrátil život vzhůru nohama: Dnes je z Týnuš Třešničkové zase kočka

+ Dalších 12 fotografií
respekt
Téměř na den přesně uběhl rok od osudné nehody v istanbulské restauraci, kde se Týnuš Třešničkové (23) převrátil život vzhůru nohama. S přítelem tehdy měli namířeno na dovolenou snů, jenže do vytoužené Capadocie se už nedostali... Je až neuvěřitelné, jak se Týnuš dokázala dát během roku dohromady.

27. září loňského roku zažila známá youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková peklo – a to doslova. Při ohnivé show, kdy se představení zvrtlo v explozi, utrpěla Týnuš popáleniny na 35 procentech těla. Dlouhých deset měsíců pak musela zůstat na klinice v Instanbulu, kde se léčila. Po příjezdu zpátky do Čech se Týnuš začala veřejnosti svěřovat s tím, jak osudný večer probíhal.

„Kolem toho baru byl jakýsi žlábek s nějakou tekutinou. Číšník za pultem to tam zapálil a ten žlábek začal trochu hořet. V tu chvíli přišel další číšník s kanystrem plným pro nás doteď neznámé kapaliny a chtěl ji nalít už do hořícího žlábku…,“ popsala youtuberka ve videu. „V ten moment to vybouchlo, určitě se nejednalo o ohnivou show, jak se mnozí domnívali," pokračovala.

„Vůbec jsem nevěděla, co se děje, ani jsem si neuvědomovala, že hořím, myslela jsem si, že mi něco vybouchlo před očima a že budu slepá,“ prozradila děsivé detaily z nehody.

Kromě popálenin se Týnuš naštěstí nestalo nic horšího a rány na těle i duši se hojily rychle. Dnes Týnuš vypadá opět senzačně. Každý den jí její fanoušci posílají stovky vzkazů se slovy podpory a chvály. Týnuš několikrát přiznala, že celou desetiměsíční léčbu v Turecku zvládala především díky podpoře rodiny a fanoušků. I když měla výtky k personálu restaurace, kde se nehoda stala, to, že jí takovéhle neštěstí potkalo, vnímá jako osud.

Mohlo by vás zajímat

Další články