Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Před porodem neriskuje: Těhotná Alena Šeredová nevychází z domu a učí se vařit

Před porodem neriskuje: Těhotná Alena Šeredová nevychází z domu a učí se vařit
Zdroj: archiv Aleny Šeredové
+ Dalších 12 fotografií
koronavirus
Třetí těhotenství si Alena Šeredová (42) užívá plnými doušky, i když jí plány obrátil naruby koronavirus. Modelka tráví druhou polovinu požehnaného stavu v přísné karanténě. Nesmí vycestovat z Itálie a na návštěvy rodiny v Česku musela zapomenout. Ale aspoň se teď může naplno věnovat jídlu!

Alena Šeredová se rozhodla využít karanténu ve svůj prospěch. V osmém měsíci těhotenství nehodlá nic riskovat, a tak domáci izolaci svědomitě dodržuje. Rozhodla se ale, že se naučí pořádně vařit!

Dosud totiž uměla pouze pět nebo šest jídel a podle svých slov si s nimi v pohodě vystačila. "Na oběd chodí totiž kluci ve škole, dvakrát týdně jsme šli na pizzu a k večeři jsem pak vyšvihla jeden z mých super talířů," vysvětlila Šeredová v pořadu Shaker. Pandemie koronaviru to ale změnila.

"Teď jsme doma sedm dní v týdnu. Naštěstí jsem od Ježíška dostala nějaké kuchařky, takže dělám pořád nějaké nové pokusy. Docela to jde, dokonce jsem pekla chleba," dodala těhotná modelka.

Lednička

Na nákupy ale chodí Šeredová co nejméně to jde. Buď vyrazí do obchodu přítel Alessandro Nasi, anebo si nechají nákup přivézt.

Modelka, která se zanedlouho stane už trojnásobnou maminkou, ukázala na sociálních sítích obsah své ledničky. A je evidentní, že zdravá strava je pro ni vším. Zeleniny a ovoce je totiž v její chladničce nejvíc, uzeniny nebo sýry by tam člověk hledal marně. Šeredová bude za měsíc rodit, tak už se těšíme na fotky miminka!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy