Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Před pár lety bojovala s obezitou: Dnes se slavná kuchařka Kamu ukazuje nahoře bez

Před pár lety bojovala s obezitou: Dnes se slavná kuchařka Kamu ukazuje nahoře bez
Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Oblíbená foodblogerka a kuchařka Kamu (30) se na svých sítích pochlubila pořádně žhavými snímky, kde nechala vyniknout i svým tetováním. Ač byste to do ní dnes neřekli, krásná Kamu v minulosti bojovala s obezitou. Boj s nadbytečnými kily vyhrála, zhubla neuvěřitelných 35 kilo a dnes se pyšní sexy figurou.

Kamila Rundusová alias Kamu je nejen žena mnoha tváří, ale také pořádná bojovnice. Krásnou Kamu zná většina lidí jako kuchařku, autorku, foodblogerku a cestovatelku, na svých sociálních sítích má skoro tři sta tisíc sledujících a její fanouškovská základna stále stoupá.

Oblíbená kuchařka na svých sociálních sítích zveřejnila pořádně žhavý snímek, a to nahoře bez, kde se rozpovídala o tetováních, která ji zdobí. Po sdílení tak sexy snímků si ale zajisté většina sledujících jejího tetování vůbec nevšimla a její fanoušci ji v komentářích zahrnuli lichotivým vzkazy o jejím půvabu. "Máš tělo bohyně, Kamu," napsal jeden z nich a další se přidali.

Dříve se schovávala za 35 kilo tělesného tuku navíc

Dnes září Kamu štěstím, radostí a zdravým sebevědomím, dříve tomu tak ale nebylo. V minulosti kráska bojovala s obezitou a podařilo se jí s ní zatočit. Kamu zhubla neuvěřitelných 35 kilo a dnes je skutečnou motivací pro ty, kteří mají stejný nebo podobný problém.

"Ze začátku jsem to vůbec nevnímala a pak najednou bum - zrcadlo jsem brala radši obloukem. Trvalo to asi půl roku a mohla za to spousta smaženého a tučného živočišného jídla. Tenkrát se mi nedařilo ani v životě," svěřila se Kamu s pocity, které zažívala v "obézním" období.

Po čase ale přišel velký zlom. "Když jsem si přišla na úplným dně, přišel zlom, kdy jsem si řekla, že takhle to prostě nenechám. Začala jsem na sobě makat, zdravě jíst, odcestovala za oceán, začala pracovat na první knize a hlavně kopla do zadku kluka, kterej mě podváděl," napsala na svých sociálních sítích.

Bojovnice Kamu je dnes velkou motivací

Úspěšná Kamu se už za své tělo nestydí, neschovává se před zrcadly a hrdě své tělo a proměnu ukazuje celému světu společně s krásnými motivačními proslovy. "Protože když si něco fakt moc přejete, ať už je to láska, nebo vysněná figura, tak to dáte. Hlavně nikdy neshodit cíle ze stolu, držet se jich, přesto, že občas ujedete. To je totiž naprosto normální jev procesu," napsala.

Podívejte se, jakou obdivuhodnou proměnou Kamu prošla, takhle jí to dneska sekne.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy