Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Před mafiánskou érou se Ivan Jonák živil jako dětský model: Od 13 let mě bavil ženský klín

Před mafiánskou érou se Ivan Jonák živil jako dětský model: Od 13 let mě bavil ženský klín
Zdroj: Ivan Jonák archiv
+ Dalších 18 fotografií
sex disco revoluce
Kontroverzní český podnikatel, ikona 90. let, muž, který byl odsouzen na osmnáct let vězení za objednání nájemné vraždy své manželky Ludwiky. To byl Ivan Jonák, který v pouhých 59 letech zemřel na zdravotní komplikace spojené s cukrovkou. Dětství Ivana Jonáka nebylo sice jednoduché, ale ve své knize na něj rád vzpomíná. Za jedno z nejhezčích období dospívání považuje své začátky v prozkoumávání krás ženského těla.

Dětství Ivana Jonáka bylo jako na houpačce. Manželství jeho rodičům nevydrželo a po jeho rozpadu se Ivanův otec rozhodl cestovat po celém světě a šest let strávil jako automechanik v Argentině. Veškerá výchova malého Ivana tak zůstala na matce, která zanedlouho přivedla domů náhradního tatínka.

Jak už to bývá, Ivan Jonák svého nevlastního otce nenáviděl. "Máma mi pořídila nevlastního fotra, kterého jsem nesnášel a on zase nesnášel mě. Společně s matkou byli svědomitými členy komunistické strany naší rozvinuté a vyspělé socialistické společnosti," vzpomíná Ivan Jonák ve své knize Sex, disco, revoluce.

Budoucí mafián a kontroverzní podnikatel vyrůstal v Kobylisích a v dětství se živil jako model. "Všude v hračkářství visely mé fotky. Dnes se to zdá neuvěřitelné, vzhledem k tomu, jak vypadám," popisuje Jonák v autobiografii.

"Ve 13 letech mě začaly fascinovat čůrající dívky"

Ve třinácti letech začal pubertální Jonák objevovat krásy ženského těla. Někdy zhruba v tomto věku se na koupališti seznámil s nohatou a pihatou dívkou jménem Jiřina. "Neustále jsem fascinovaně hleděl do jejího rozkroku," popisuje.

"Celý den nešla na záchod, což bylo divné. Bylo mi ale jasné, proč v pravidelných intervalech leze do vody a pak postává u kraje bazénku. Když jsem se potopil a otevřel oči, aniž o tom věděla, viděl jsem jasně, jak jí skrze plavky proudí kalná moč do chladnější vody bazénu. To mě fascinovalo. Ženské pohlaví."

Ivan Jonák se stal svojí oblíbenou dívkou močící do bazénku zcela posedlý. "Proto mě velice trápilo, když náhle zmizela z koupaliště a již jsem ji neviděl." Stydlivý a nezkušený Ivan si tehdy na svoji múzu Jiřinu nevzal adresu a na nějakou dobu se mu ztratila z očí.

"Hrozně se mi po vytáhlé, přizrzlé, přidrzlé a pihaté Jiřině stýskalo," posteskl si Ivan Jonák v knize s tím, že později se s Jiřinou opět setkal, ale jejich vášnivé vzplanutí nedopadlo dobře. Jiřina byla vykutálená a Ivana podváděla s kamarádem.

Velké okouzlení skončilo ve chvíli, kdy Ivan Jonák načapal souložící Jiřinu v parku se svým kamarádem. "Jiřina celá ztuhla, Jarda křečovitě přirazil. Pak ho z ní vytáhl a utřel si ho pečlivě do trička pod svetrem a oba se oblékli."

Pokud vás zajímá příběh jak striptérka Ivana Jonáka tajně kšeftovala s hroznýšem za statisíce, psali jsme ZDE. V příštím díle o životě Ivana Jonáka se podíváme na jeho bouřlivou pubertu, kdy se z něj začal stávat "darebák".

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy