Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Před lety unikla smrti o vlásek: Hlasatelka Stanislava Lekešová (†63) přežila vážnou autonehodu

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
nehoda
V pátek obletěla Česko smutná zpráva o úmrtí legendy rozhlasového vysílání Stanislavy Lekešové. Oblíbená hlasatelka a moderátorka ve svých 63 letech podlehla boji s těžkou nemocí. Za její život se jí ale podařilo smrti i uniknout - byla účastnicí vážné autonehody, ze které vyvázla bez jediného zranění. To samé však o své rodině říct nemohla.

Je tomu už téměř 18 let, co byla Stanislava Lekešová účastnicí děsivé autonehody. „Manžel usnul za volantem. Protože se v autě bojím, tak pořád kontroluju situaci. Rozhodně nespím. Najednou jsem uviděla, že míříme ke svodidlům. Manžela jsem probudila, ale bylo už pozdě,“ uvedla hlasatelka pro web tipcars.com. Auto přeletělo přes svodidla a skončilo na střeše.

Lekešové se tehdy jako zázrakem nic nestalo, prožívala ale ohromný strach o svou rodinu. „Dcera měla zlomenou nohu a manžel byl v bezvědomí. Chvíli jsem si dokonce myslela, že nežije,“ popsala moderátorka.

Celá rodina po nehodě skončila v nemocnici. „Manžel měl propíchnutou plíci, takže nás všechny tři odvezli do rakouské nemocnice, kde jsme zůstali týden. Ale mě tam nechali z psychologických i praktických důvodů,“ dodala Lekešová, která se od té doby aut bála.

Zákeřná nemoc

Ačkoliv tehdy se Stanislava Lekešová zraněním a možné smrti vyhnula, o pár let později těžce onemocněla. Svůj boj se zákeřnou chorobou prohrála ve čtvrtek 26. prosince. Národem zbožňovanou moderátorku pořadu Sama doma oplakává nejen rodina, ale i přátelé a kolegové.

Související články

Další články