Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Před kamerou zázrak, mimo ni pěkná bída: Jak doopravdy vypadají herečky na place?

Herečky vypadaly opravdu unaveně.
Zdroj: Profimedia
Také jste si mysleli, že po natočení scény se herci svalí do židle, kde jim minimálně 10 asistentů upravuje make-up, donese fresh džus, vyřídí za ně pochůzky a přijde zpět s luxusním obědem? Tak takový servis má jenom pár hollywoodských vyvolených. Ti méně slavní herci se musí s náročnými podmínkami během natáčení popasovat sami. Třeba taková Gwendoline Christie a Elizabeth Moss během natáčení seriálu Stíny nad jezerem.

Ačkoliv seriál se většinou odehrává na břehu studeného depresivního jezera v hlubokých lesích Nového Zélandu, tak tentokrát se hlavní představitelka Elizabeth Moss vydala na slunnou pláž.

Její parťačkou byla bojovnice ze Hry o trůny Gwendoline Christie. Obě dlouhé hodiny na sluníčku ve vedru pořádně zmohly a během pauz v natáčení to vypadalo, že se obě talentované herečky tak trochu hroutí. Elizabeth se snažila zahnat žízeň ledovou vodou, ale pot z ní tekl proudem.

Gwendoline se zase složila na židličce a asi se modlila, aby co nejdřív přišel konec natáčení.

Mají to někdy těžké ti herci!

Související články

Další články