Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Před deseti lety pobláznila celý svět: Dnes vypadá jako hipísačka!

+ Dalších 6 fotografií
Jistě si to pamatujete. Psal se rok 2008 a ve všech světových hitparádách se o nejlepší místa prala tehdy teprve sedmnáctiletá australská kráska Gabriella Cilmi. Její hit Sweet About Me hltaly jak ženy, tak muži. Uplynulo ale deset let a po mladé superhvězdě, zdá se, ani pes neštěkne. Co dnes dělá a jak vypadá?

Gabriella měla našlápnuto stát se jednou z největších hvězd světové pop-music. Se svou písní před deseti lety v televizích hitparádách proháněla (a často i porážela) taková jména, jako například Lady Gaga či Katy Perry.

Dnešní mládež ale Gabriellu Cilmi těžko vůbec registruje. Proč? Dost se totiž změnila. A to nejen vzhledově. Výrazně jiný je i její repertoár.

Dnes sedmadvacetiletá australská kráska už dávno nehraje pro miliony či dokonce miliardy lidí. Její hudba není tak mainstreamová a Gabriella se řadí spíše mezi jakési „undergroundové“ umělce. Její Instagram není plný sexy fotek, ale spíše sem Gabriella háže snímky, na kterých působí jako indiánka nebo členka hnutí hippies.

Pokud vás zajímá, jak se Gabriela změnila po vzhledové stránce, podívejte se do galerie pod videem.

Související články

Další články