Zadek Pippy se před čtyřmi lety stal doslova fenoménem a ženy po celém světě chtěly mít přesně ten stejný, jako měla sestra Kate, která plnila na královské svatbě roli družičky.

Jak vypadá legendární pozadí stále svobodné a sportem posedlé Pippy, která má zálibu stýkat se s vlivnými muži?

Světe, div se, pořád to stojí za to! Mladší sestra vévodkyně z Cambridge prostě ví, co na ní svět miluje, a poctivě se o své křivky stará.

A její bratr James? Zarostlý mladík, která u nás není příliš známý a ve Velké Británii není překvapivě ani příliš oblíbený, řekněme zhruba na stejné úrovni, jako je matka dětí Middletonových Carole, rozdával sice úsměvy na všechny strany, ale jak sám nedávno prohlásil, z toho, že se stal díky sňatku členem královské rodiny, je spíše frustrovaný.

„Ano, je to frustrující. Pracuji neuvěřitelně tvrdě. Stejně jako každá jiná osoba, která podniká. A kromě faktu, že jsem bratr někoho velmi důležitého, na konci dne jsem jen James,“ řekl před nedávnem pro časopisu TYD.

Poslední dobou se na veřejnosti začal ukazovat o kousek více, ale v podstatě vždy po boku své sestry Pippy, tak se snad časem otrká a bude na veřejnosti sebejistý jako obě sestry.