Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Před 6 lety ztratila manžela: Šárka Grossová (51) o úspěchu dcer, které bojovaly s předsudky

Od smrti Stanislava Grosse uplynulo 6 let: Šárka Grossová o úspěchu dcer Natálie a Denisy
Zdroj: Se souhlasem Šárky Grossové
+ Dalších 6 fotografií
Osudy

Uplynulo už šest a půl roku od úmrtí bývalého předsedy vlády Stanislava Grosse (†45), který by za pár dní slavil teprve 52. narozeniny. Jeho manželka Šárka Grossová (51) pro eXtra.cz prozradila, jak moc je pyšná na své dvě dcery, starší Denisu (23) i mladší Natálku (19), a na to, co přes všechny rány osudu dívky dokázaly.

Smutné výročí

Blíží se výročí narozenin  bývalého předsedy vlády Stanislava Grosse. Narodil se 30. října 1969, ve svých pouhých 45 letech zemřel 16. dubna 2015 na následky amyotrofické laterální sklerózy (tzv. ALS). Po sobě zanechal manželku Šárku a dcery Denisu a Natálku, které toužily prorazit na divadelních prkech. Už v minulých rozhovorech ale Šárka přiznala, že to mají kvůli slavnému otci obě dívky těžší.

"Vždy budou pod drobnohledem," věštila jim už v roce 2016. Od smrti jejich slavného tatínka uplynulo nyní už šest let a obě dívky jsou úspěšné, aktuálně září v muzikálu Děti ráje z pera Sagvana Tofiho (57). Na premiéře jsme potkali i Šárku, která se od zbytku společnosti držela spíše stranou.

Na dcery je pyšná

"Moc se těším, protože Natálka mi o tom hodně vyprávěla. Viděla jsem navíc první premiéru, která proběhla před jedenácti lety, a už si to nepamatuji, takže se těším," prozradila redakci eXtra.cz Šárka, která na slavnostní premiéru dorazila oděna oděna v elegantní černo-bílé kombinaci a s taškou Karl Lagerfeld.

I sama Šárka má k Michalu Davidovi (61), jehož hity v muzikálu z osmdesátek znějí, blízko. Roku 2004 založila Nadační fond Diamant dětem, kterému přispěla právě společnost Cleopatra Musical, jejíž je Michal David spolumajitel. Jenže vztah má ke slavnému hitmakerovi Šárka nejen pracovní, ale také osobní. Jeho písničky zbožňuje. "Já jsem na nich vyrůstala a plakáty Michala Davida jsem měla v pokojíčku," prozradila.

Lásku k muzikálu zdědily dcery po mamince. První muzikály, které Šárka kdy viděla, byly Drákula a Jesus Christ Superstar. "To jsou jedny z nejkrásnějších muzikálů, alespoň tedy pro mě," svěřila se. "Obě holky teď pracují na muzikálu Děti ráje, ale vrhají se i na Fantoma opery," řekla ještě s tím, že se moc těší i na další nové příležitosti, které na ně čekají. A ty jistě nebudou daleko, obě dívky jsou nepopiratelně talentované a zdá se, že třeba Natálka, kterou veřejnost obdivuje i pro její krásu, jde vyloženě z muzikálu do muzikálu.

"Pro každou maminku je strašně hezké vidět, jak její děti rostou, mění se a jsou úspěšné," uzavřela Šárka a nezapomněla ani dodat, že je na Natálku i Denisu moc pyšná a jejich tatínek by byl jistě taky.

Související články

Další články