Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Před 30 lety se stala první naší Miss: Dnes je z Ivany Christové (48) korpulentní dáma

+ Dalších 28 fotografií
galerie
Soutěž krásy Miss České republiky v pondělí slaví už třicet let od svého vzniku. Zároveň s tím i zvolení první novodobé Miss Československa Ivany Christové (48). Slovenka, která v roce 1989 okouzlila porotu a zvítězila, se od té doby moc nezměnila. Alespoň ve tváři. I když jí táhne na padesát, obličej má prakticky pořád stejný, jiné je to ale se zbytkem těla. Její výkyvy váhy byly hodně znatelné a v posledních letech se zdá, že se se svojí XXL postavou už smířila.

Ivana (48) usedla na trůn československé královny krásy, když jí bylo osmnáct let. Tehdy čerstvě dospělá Ivana z Prešova se poté přihlásila i na Miss International, která jí otevřela dveře do zahraničí a tím získala i první zakázky za oceánem. V Americe zazářila a dostala se na titulní strany prestižního časopisu Vogue.

Tvrdý svět modelingu si začal vybírat krutou daň. Modelka začala rapidně hubnout a následně tloustnout. Ani v soukromém životě se jí nedařilo. Prošla si těžkým obdobím kvůli nevydařenému vztahu s otcem své dcery, francouzským hercem s vietnamskými kořeny Danielem Ubaudem. S ním má už nyní dospělou dceru Danielu, která nezapře asijské rysy po otci.

Dnes je Ivana úspěšnou podnikatelkou v kosmetice a zdá se, že už se se svojí objemnější postavou sžila. Sluší jí to i s přebytečnými kilogramy, které se mnohdy ani nesnaží zakrývat. Podívejte se do naší galerie, jak se Ivana Christová měnila v čase.

Mohlo by vás zajímat

Další články