Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Před 25 lety začalo natáčení seriálu Přátelé! Podívejte se na nejvtipnější scény

Zdroj: Nova
+ Dalších 9 fotografií
velká galerie
Před 25 lety začalo natáčení legendárního seriálu Přátelé! Víte, že se původně měl jmenovat úplně jinak? Vybrali jsme pro vás ty nejvtipnější hlášky. Najdete je pod textem ve fotogalerii.

Seriál Přátelé asi není třeba dlouze představovat. Jde o americký komediální sitcom o šesti kamarádech žijících v New Yorku Vše se točí okolo jejich běžného každodenního života, vztahů, lásky, štěstí i neštěstí.

Natáčet se začal před pětadvaceti lety a možné názvy pro seriál tenkrát byly Six Of One (Šestka), Across The Hall (Přes chodbu), Insomnia Cafe, Once Upon A Time In The West Village (Kdysi ve West Village) a Friends Like Us (Přátelé jako my).

Úvodní znělka seriálu, ve které herci tancují ve fontáně, se točila ve studiích Warner Bros v Los Angeles ve čtyři hodiny ráno. Voda byla sice ohřátá, ale její teplota zanedlouho rychle klesla. Šestice herců netančila na song I'll Be There For You, jelikož tato píseň ještě nebyla napsána. Namísto toho se bavili při funky soulu.

Za deset let vysílání získal seriál několik cen Emmy a některá další ocenění, jako je Zlatý globus nebo ceny SAG (Screen Actors Guild Awards). Ze 63 nominací na ceny Emmy jich seriál proměnil sedm. Jennifer Aniston a Lisa Kudrow jsou jediné herečky v seriálu, které vyhrály Emmy. Courteney Cox je jediná, která nebyla nominovaná na Emmy za účinkování v seriálu.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA LEGENDÁRNÍ HLÁŠKY Z TOHOTO SKVĚLÉHO SERIÁLU

Související články

Další články