Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Před 16 lety porazila rakovinu, slavila to na jejích 18: Teď maminka Terezy Kerndlové bojuje znovu

Před 16 lety porazila rakovinu, slavila to na jejích 18: Teď maminka Terezy Kerndlové bojuje znovu
Zdroj: archiv Terezy Kerndlové
+ Dalších 10 fotografií
boj s rakovinou
V neděli Tereza Kerndlová (33) s těžkým srdcem oznámila, že její milovaná maminka Milada (63) opět bojuje s rakovinou. Ta ji zasáhla už před šestnácti lety. Nakonec ji ale překonala a svou výhru pořádně oslavila na oslavě osmnáctých narozenin své dcery.

Rakovina je zákeřná nemoc, která si nevybírá, u koho a kdy se projeví. Ani u maminky Terezy Kerndlové (33) tomu nebylo před šestnácti lety jinak a Miladě byla zjištěna rakovina prsu. S podporou své dcery a manžela Ladi Kerndla (75), který také v minulosti onemocněl rakovinou hrtanu, ale nad nemocí zvítězila.

Své vítězství Milada oslavila společně s Terezou na její oslavě osmnáctých narozenin. V té době jí už pomalu začaly růst zpět vlasy, které ztratila kvůli chemoterapiím. Obě musely být štěstím bez sebe a Kerndlová si narozeniny užila o to víc, když věděla, že se její maminka už netrpí.

Tehdy je ani nemohlo napadnout, že se rakovina po několika letech opět vrátí. Zarmoucená Tereza smutnou zprávu sdělila v neděli na svých sociálních sítích, kdy zároveň její maminka slaví 63. narozeniny. "Jsem Ti nablízku, pomáhám Ti a bolí mě vidět tě, jak se znovu trápíš, jak trpíš, čím si procházíš a ještě budeš muset projít. Tvoje dnešní narozeniny jsou přinejmenším „jiné“ a nikdy jindy než teď ti mami nebudu přát více zdraví a síly!" napsala dojemně Kerndlová k fotografii, kde v objetí leží se svou maminkou v posteli.

Jak Tereza, tak ani Milada se ale nevzdává a je odhodlaná znovu bojovat. "Jsem tu pro tebe. Kdy jindy než nyní ti můžu vrátit všechny ty dny a noci, kdy ses starala ty o mě. I když ještě nemáme vyhráno, vím, že to společně s námi zvládneš! Moc tě miluju! Moc tě milujeme!“ ukončila Kerndlová svůj emotivní vzkaz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy