Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Před 12 lety vyhrála Miss World: Jak se od té doby Taťána Kuchařová Gregor změnila?

V roce 2006 se tehdy osmnáctiletá Taťána Kuchařová stala Miss World.
Podívejte se, jak se modelka za léta změnila.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Je tomu již dvanáct let, co stránky tuzemských i zahraničních novin a internetových serverů začaly plnit zprávy o tom, že se Miss World roku 2006 stala tehdy osmnáctiletá Taťána Kuchařová, dnes už paní Gregor. Co jednu z nejslavnějších Češek od chvíle, která jí změnila život, potkalo?

Pohledná blondýnka a rodačka ze slovenské Trnavy Taťána Kuchařová rozhodně nepatřila k žádným nováčkům, alespoň co se modelingu týče. Na jaře roku 2006 se přihlásila do Miss České republiky, kterou vyhrála a následně na podzim odletěla na mezinárodní soutěž krásy Miss World do Varšavy, kde se stala jako první a dosud i poslední Češka v historii Miss World.

Ze soutěže vyšla údajně jako nezadaná vítězka, mezi roky 2007 až 2009 ale chodila s tehdejším pražským radním Milanem Richterem. Jako úřadující Miss World se účastnila několika humanitárních projektů a v roce 2008 založila nadaci Krása pomoci, která je zaměřena na pomoc seniorům. Dva roky také působila jako prezidentka soutěže Miss České republiky, kde na postu nahradila jejího majitele Miloše Zapletala.

Po rozchodu s Milanem Richterem se po jejím boku začal objevovat americký model Lane Carlson, s nímž tvořila pár čtyři roky. Taťána se objevila v několika reklamních kampaních a videoklipech, vidět jste ji mohli kupříkladu ve videu s Justinem Timberlakem k písni Fascinated. V roce 2013 skončila na druhém místě v šesté řadě taneční soutěže StarDance. V tom samém roce potkala svou dosavadní lásku, herce a muzikanta Ondřeje Gregora Brzobohatého (35), za něhož se před dvěma lety provdala.

Související články

Další články