Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přece nechceš zklamat: Emilia Clarke byla do nahých scén ve Hře o trůny nucena

Přece nechceš zklamat: Emilia Clarke byla do nahých scén ve Hře o trůny nucena
Zdroj: csfd
+ Dalších 10 fotografií
nahota
Herečka Emilia Clarke (33) se půl roku po definitivním konci Hry o trůny rozpovídala o tom, jak náročné pro ni začátky v tomto seriálu byly. Než dostala roli Daenerys Targaryen, měla ve svém životopise jen pár malých rolí. Do velkého světa showbyznysu proto vkročila velmi nezkušená a toho využili filmaři, kteří ji dle jejích slov do nahoty nutili a citově ji vydírali.

Není pochyb o tom, že Emilia Clarke byla nejobnaženější hlavní postavou celé Hry o trůny. Před kamerou strávila spoustu času nahá a natočila nejednu sexuální scénu. Ačkoliv tyto scény nepochybně rozpálily nejednoho diváka, herečka přiznala, že je dělala z donucení.

Pro teprve 23letou Emilii byla role ve Hře o trůny prvním velkým hereckým úspěchem. Především proto si prý tenkrát nedovolila nahotu odmítnout, o takovou příležitost zkrátka nechtěla přijít. Se svými zkušenostmi se svěřila Daxu Shepardovi v pořadu Armchair Expert.

Herečka přiznala, že trvalo léta, než se filmařům postavila. „Na scéně jsem se s nimi občas hádala. Když jsem řekla, že nechci být úplně odhalená a deka zůstane tak, aby mě zakrývala, bylo mi řečeno, že přece nechci zklamat své fanoušky,“ přiznala Clarke.

Nezkušenost

Když dostala roli ve Hře o trůny, byla Emilia čerstvou absolventkou herecké školy. Držela se proto toho, co ji v ní naučili. „Vzala jsem tu práci, přečetla jsem si scénář a hned mi došlo, v čem bude háček. Ale zrovna jsem vyšla ze školy a říkala jsem si, že když je to ve scénáři, je nutné, aby to bylo i v seriálu. První sérií jsem proplula, aniž bych věděla, co vlastně vůbec dělám,“ řekla půvabná Britka.

„Nikdy jsem nebyla na tak velkém natáčení a najednou jsem se tam objevila, úplně nahá, se spoustou cizích lidí okolo. Nevěděla jsem, co mám dělat, co se ode mě očekává, co diváci chtějí a hlavně, co chci já sama. Myslela jsem si, že jako nováček nemám nárok hledět na své potřeby. Když mi bylo úzko, šla jsem do koupelny, pobrečela jsem si, vrátila se na plac a tu nahou scénu dotočila,“ dodala Clarke.

Získaná odvaha

Během roků natáčení a především i díky narůstající popularitě se přístup Emilie velmi změnil. Herečka přiznala, že jí zabralo dlouhou dobu, než si začala prosazovat své podmínky, aby se na natáčení cítila příjemně. „Už jsem chytřejší než dřív, teď dělám svou práci tak, abych se při ní cítila pohodlně, a hlavně tak, aby mi nevadilo nic z toho, co dělám,“ doplnila.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy