Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přebírám štafetu: Po Arichtevě ukázala pneumatiku i rozjařená Nikol Štíbrová

Zdroj: Profimedia
zajímavosti

Po Veronice Arichtevě se s větším pupíčkem na sociálních sítích pochlubila i další členka populárního tria 3v1, influencerka Nikol Štíbrová. Na skluzavce u bazénu se nechala vyfotil s menší pneumatikou a nic si z toho nedělá, naopak: má z toho velkou legraci.

Bývalá herečka, influencerka a populární maminka Nikol Štíbrová (34) podpořila svou velkou kamarádku Veroniku Arichtevu (35) a bez jakýchkoli problémů také ukázala své bříško po porodu. Dámy tak u nás nastavují nový trend - ženské tělo nemusí být vždy dokonalé a mnohem důležitější je starost o děti a jejich výchova.

Štíbrová na skluzavce u bazénu se synem Matesem za zády se na fotce doslova chechtá, užívá si léta a nějaký ten špek na břiše ji absolutně nemůže rozházet.

„Veroniko, přebírám štafetu... Včera se mě snažil Radovan roztlačit na klouzačce i se všema těma poporodníma špekama. Moc to nešlo, no. Dostala jsem záchvat smíchu. Stejně jako v porodnici. Vyprskla jsem smíchy, když jsem se viděla po porodu v zrcadle,“ bavila se sama nad sebou populární influencerka.  A jak sem se smála, začlo se mi klepat to velký ale prázdný břicho, a jak to viděla Martina Pártlová, začla se taky strašně smát a její břicho se najednou třáslo taky."

Nikol Štíbrová tak navazuje na fotografii Veroniky Arichtevy, která před dvěma dny umístila na sociální sítě foto od moře, kde také ukazuje svůj pupíček s komentářem "Jako jo no, i takovýhle fotky si vezem domů. A jo no, mám břicho a nebojím se ho použít."

Slavné trio 3v1, jehož členky by nedaly bez sebe ani ránu, tedy Štíbrová, Arichteva, Pártlová, se nyní všechny věnují především mateřství, protože všechny tři mají doma malé děti

Těmto slavným maminkám slouží ke cti skutečnost, že se nebojí udělat si ze sebe legraci.


Související články

Další články