Prazvláštní nehoda na Příbramsku: Řidič naboural do stromu, spolucestující odešla neznámo kam
Kuriózní situaci zažily jednotky integrovaného záchranného systému v sobotu večer. Na silnici mezi Novou Vsí pod Pleší a Voznicí na Příbramsku došlo k autonehodě, řidič narazil do stromu, dva lidé zůstali na místě, jedna žena odešla neznámo kam.
„Dvě jednotky hasičů vyjížděly v sobotu večer k Voznici na Příbramsku, kde narazilo osobní auto do stromu. Vyprošťovat nakonec hasiči nemuseli, v péči záchranářů skončili dva lidé. Následně vyšlo najevo, že v autě měly cestovat celkem tři osoby, z nichž jedna z místa odešla neznámo kam,“ sdělil pro Novinky mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.
Téměř okamžitě se rozjela pátrací akce, které se zúčastnili hasiči i policisté, při hledání ztracené ženy byla dokonce užita termokamera. Ženu nakonec vypátrali policisté, kteří ji předali do péče záchranářů. Záchranáři nakonec do nemocnice odvezli všechny tři účastníky havárie, okolnosti šetří policie.
Související články

Tragická smrt jedenadvacetiletého mladíka na Písecku: Zabila ho neznámá droga

Další smrt dítěte na parkovišti: Tragédie ze Znojma se opakovala v České Třebové

Smrtelná nehoda na D2 před Brnem: Fatální srážku nepřežili tři lidé včetně dítěte

Opilý kluk bez řidičáku obrátil auto s lidmi na střechu: Chlapec (13) bojuje o život

Šokující detaily tragické nehody u Vyškova: Za nesmyslnou smrtí dvou dětí stojí jejich otec. Hrozí mu deset let
Další články
